L'Artisan Déliria
 

Déliria

Značka:

L'Artisan

Rok:

2013

Složení (neověřené)

kovový tón, rum, kandované jablko, cukrová vata

  • 24.02.15

Rumové pralinky! To byla moje první myšlenka, když jsem si k Délirii poprvé přičichla. Je sladká, ale chladná a s kovovým tónem, což ji dělá velmi zvláštní a zajímavou. Pro mě je to nejlepší vůně, co znám, nosím ji do práce i večer, jako luxusní doplněk, kterým ona vskutku je.

Nahlásit
  • 09.04.14

Tak Déliria je z první trojice kolekce Explosions d'Emotions rozhodně nejkovovější. Ano, ten kontrast studeného kovu a sladkých tónů je sice divný a člověk by to určitě nenosil, ale díky bohu žádná spálená guma nebo umazaná autodílna s ulepenými výraznými sladkostmi, které by mi kroutily nosem - jak málo stačí ke štěstí, když člověk ví, že pan Duchaufour se dovede vyřádit i hůř :lol: .

Betrand si prostě vzal velkou kovovou nádobu, hodil do ní hromadu štiplavé, téměř nesladké skořice, přidal trochu jablečného jaru, zalil to malinovou šťávou, aby z toho nakonec vyčaroval teplý jablečný punč a přikápnul si do něj slzu rumu. A aby toho kovu neměl málo, přitáhl si ještě velký kovový výrobník na cukrovou vatu a jednu si udělal :D .

Nahlásit

Hodnocení parfému L'Artisan Déliria

Líbí se mi (9) 50%
 
Neutrální (5) 28%
 
Nelíbí se (4) 22%

Reklama


Reklama