L'Artisan Fleur de Narcisse
 

Fleur de Narcisse

Značka:

L'Artisan

Rok:

2006

Kategorie:

květinová

  • 03.11.11

Na tenhle skvost se mi vyplatilo čekat dlouho předlouho. Fleur de Narcisse aneb když si dá kůže rande s tabákem…
Miluju vůně, který to moc neokecávaj a jdou rovnou na věc. Ta věc v tomto případě je hořkej černej tabák s velurovou kůží. Kytky? A na co? Potřebuje dokonalej pár děti? Jsou tak dokonale propletení, až mě to dojímá skoro k slzám. Zůstávají spolu posledního dechu a zanechávají stopu, která vytrvá navzdory všemu. Mně vůně vůbec nedojímaj, nevidím v nich kdovíjakou hloubku nebo příběhy. Tentokrát ale hrdě přiznávám, že na tohle je můj cynismus krátkej.
V okamžiku, kdy se zachumlají jeden do druhýho, že je nerozdělí už ani láska, ani válka.
Tahle vůně mi připomíná dobu, kdy jsem si nechávala od osudového muže zpívat She wore blue velvet… bluer than velvet was the night… a na pražském Rive Droite jsme vyhlásili stanný právo a nikdo mi nestihl říct, že za tohle budu platit ještě roky hořkejma slzama.
Tahle vůně není Love Will Tear Us Apart od Nouvelle Vague nebo Stanton & Miranda, je to originál Joy Division, je temná a bolavá jako hlas Iana Curtise, pravdivá a vypjatě povznášející jako jeho text.

Nahlásit
  • 18.03.11

tak při první zkoušce to bylo hodně hodně jako skutečný narcis. Teď ho tam marně hledám. Co vím jistě je, že je to temná vůně. Otvírá se černým rybízem a vodními tóny, v srdci má mimózu, kosatec a narcis a základ tvoří kůže, bílý tabák, a..větvičník(tu­ším). Tolik nápověda z Fragrantiky. Kůži a tabák cítím bezpečně. Rybíz (proboha!) jsem naštěstí nenašla. Kosatec by tam být mohl, je to trochu sametové a dost tmavé. Vůbec bych se nebála ji zařadit mezi pánské. Do unisexu určitě.. Zajímavá. Nosit ji nebudu, ale kdo má rád tabák, kouř a kůži, vyzkoušejte.

Nahlásit

Vlastnosti vůně L'Artisan Fleur de Narcisse

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému L'Artisan Fleur de Narcisse

Líbí se mi (11) 73%
 
Neutrální (3) 20%
 
Nelíbí se (1) 7%

Reklama


Reklama