Ylang in Gold

Značka:

M. Micallef

Rok:

2012

Složení (neověřené)

Parfuméři:

Astier Jean-Claude, Nejman Geoffrey

od 1390 Kč
  • 21.11.16

„Maličký námořník v krabičce od mýdla vydal se napříč vanou…“ zpívala si Kytička Ylangu, když nastupovala do kokosové skořápky a odrážela od břehu. Potůček kokosového mléka zurčel a vzduchem se linula vůně přezrálých liči. Cesta vesele ubíhala, v potůčku se kokosové mléko mísilo s přítoky s chutí citrusů a tropického ovoce. Kytička se těšila, že brzy dopluje za kamarády - Konvalinkou a Gerániem a na chvíli se jí vybavilo, jak to u nich doma voní. Krajina se postupně proměnila, kokosový potok se rozšířil a vanilkově uklidnil. Na hladině se sem tam líně pohupoval Antiperlový květ. Tropický ráj. „…štěstí se usměje, cíl má už na dosah ruky…“

Kokosovo-vanilkový nektar oslazený šťávou z tropického ovoce. Za květiny zastoupený hojně ylang, drobná zelená konvalinka v úvodu, růže ani ne – spíš geránium, ale jen stopa. Santal tam necítím, pelyněk mi dělá tu kokosovou skořápku.

Líbí se mi. Ovšem, podobná vůně je L L`AIME od Lolity Lempicke, jenže tam mi ten nektar bohužel hnije a kvasí. Což se možná, na jiné chemii pokožky, může stát i tomuhle tropickému ráji.

Nahlásit

Hodnocení parfému M. Micallef Ylang in Gold

Líbí se mi (38) 83%
 
Neutrální (5) 11%
 
Nelíbí se (3) 7%

Reklama


Reklama