Fruits of the Musk

Značka:

Montale Paris

Složení (neověřené)

jahodové listí, mandarinka, italský bergamot, ostružiny, růžová esence z Bulharska, bílé pižmo, maliny, pravá ambra

od 921 Kč
od 1158 Kč
  • 15.10.11

Neurazí, nenadchne… Fruits of the Musk je nekonfliktní vůně z Montaleho produkce. Ulahodí těm, kdo mají rádi sladké, ovocné vůně s hodně výrazným krémovým podbarvením. Tato vůně totiž voní jako ovocný tělový krém. Vůně má výraznou pižmovou složku, která ostatní složky velmi hustě obaluje a tím i tlumí jejich případnou svěžest. Proto ve výsledku vůně voní jako pěstící tělový krém s jahodově-malinovou parfemací. Intenzita parfému je spíš mírná, což je přesně tak akorát, aby vůně člověka pohladila, ovinula se kolem něj a ne ho praštila jako kyj do hlavy. Výdrž velmi dobrá.

Nahlásit
  • 18.02.11

Většinou se držím zásady „nezkoušej vůni, kterou si nemůžeš dovolit“ a mám tím na mysli především finančně. No a dnes udělám výjimku a vyzkouším Montale.

Jahody… a jéje, tak to nemusím… ihned se mi zase vybavil sprej od Avonu s jahodami. Naštěstí tady nejsou tak syntetické, tedy umělé jsou, ale ne tolik… valí se i další sladké ovoce a tady to trochu tlumí bergamot, který to nadzvedá a taky moje oblíbená mandarinka.
Naštěstí vůně ztrácí intenzitu a začínají se objevovat i tóny a pižma.

Ne, tak to skutečně není nic pro mě… navíc za tu cenu… chcete vonět jako syntetická jahoda? Pak sáhněte po Avonu a ne za ty peníze po tomto.

Nahlásit

Hodnocení parfému Montale Paris Fruits of the Musk

Líbí se mi (16) 67%
 
Neutrální (5) 21%
 
Nelíbí se (3) 13%

Reklama


Reklama