Olivier Durbano Black Tourmaline
 

Black Tourmaline

Značka:

Olivier Durbano

Rok:

2007

Složení (ověřené)

HLAVA: kardamom, koriandr, kmín, kadidlo, pepř
SRDCE: uzené dřevo, oud, kůže, vzácná dřeva
ZÁKLAD: pižmo, ambra, mech, pačuli

  • 30.05.16

Pro Black Tourmaline (Olivier Durbano) jsem si vyhradila velkou část večera. Důvod je prostý – při našem prvním setkání jsem z této vůně měla dost rozporuplné pocity a na celodenní soužití jsem se necítila. Teď po několika hodinách mohu ovšem s povděkem kvitovat, že obavy byly zbytečné. Je to luxusní, nevšední vůně, na hony vzdálená všem těm, se kterými mívám tu čest potkávat se denně. Ač jsou ve složení uvedeny ryze pánské složky, ženám vůně rozhodně zapovězena není.
V počáteční fázi na mě vybafl dřevito - kadidlový závan. Brzy se vůně ustálila v rovině balzamických pryskyřic s příjemným citrusovým nádechem (olibanum?) a z dřevitých všehochutí se jednoznačně vyděluje oud. Kůže postrádá animální nótu – je to jemná rukavička či pánská aktovka. Z koření identifikuji pepř a kmín, opravdu nepatrně nasládle voní další složky – kardamon, ambra, za koriandr bych ruku do ohně nedala. V několik zdrojích uváděné „uzené“ tóny jsem tam necítila – s postupem času vůně spíše hutnost ztrácela, působila vzdušněji a nebojím se říci i průzračněji.
A ještě pro úplnost doplním, co vám černý kámen, dle kterého byl parfém pojmenován, nabízí – rozbíjí veškeré blokády ve vašem těle (pozor, hrozí ztráta zábran :mrgreen: ), z vašeho podvědomí vynáší negativní energii, přestanou vás bolet klouby a vaše myšlení bude čisté jako padlý sníh. A jako bonus budete krásně vonět!

Nahlásit

Hodnocení parfému Olivier Durbano Black Tourmaline

Líbí se mi (6) 100%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama