M by Marcel Marongiu

Značka:

Oriflame

Rok:

2011

Složení (neověřené)

HLAVA: absint, růže, kadidlo
SRDCE: turecká růže, datle, kosatec

ZÁKLAD: pačuli, ambra, semiš

Parfuméři:

Carlin Alexandra

  • 02.10.16

Moje první setkání s Marcelem bylo pouze katalogové. Když jsem poprvé přetřela parfémovanou stránku, tak to se mnou málem seklo. Vyvalilo se na mě něco, co jsem tedy nečekala a ještě jednou jsem se podívala, jestli je to vůně pro ženy. No je. A je nádherná.
Když zavřu oči a přičichnu, cítím hromadu živočišného uhlí, množství voňavých růží a kousek opodál nařezané dřevo s tlustou kůrou a to se všechno spojí dohromady.
Pro mě je to vůně tepla a pohody. Taková temně sametová.
Jsem moc ráda, že ji mám konečně doma! Ale znepokojuje mě, že už se nevyrábí
Proč Oriflame… Proč?

Nahlásit
  • 15.04.16

Je skvělá, výrazná, nezaměnitelná v porovnání cena - výkon snese srovnání s věhlasnými značkami avšak za třetinovou cenu, bohužel již vůbec není k sehnání, mám posledních pár mililitrů zaštrachaných ve skříňce a stříknu se občas když se mi po ní stýská. Škoda že už jí Oriflame neprodává, je to zřejmě tím, že je velmi vyjímečná, měňavá téměř pánská a musíte jí umět nosit, hodně mi připomíná pánskou Prada Prada Intense.

Nahlásit
  • 01.07.12

Sladké kadidlo v kombinaci s nepříliš sladkou ambrou a suchou pačuli. Po rozvonění nesladká ambra a semiš. Tak tahle vůně strčí s přehledem do kapsy leckterou exkluzivku…

Nahlásit
  • 23.01.12

Toto je asi jedna z najpodivnejších vôní, aké som kedy skúsila. Pripadá mi skôr ako pánska, než ako dámska vôňa. Veľmi korenistá. Vonia ako vietnamský balzam, čo predávajú v tej plechovej nádobke veľkosti mince. Ale, proti gustu žiaden dišputát.

Nahlásit
  • 13.11.11

Ač jsem kosmetickou poradkyní Oriflame, nikdy se mi jejich vůně nelibíly. Toto je naprostá výjimka, která mě uchvátila na první nádech, doslova. Krásná zimní hřejivá vůně, začátek květinový, pak se ovšem rozvoní do teplých tónů, výrazně cítím až mužský prvek, je to zřejmě ten semiš. Nejsem bůhví jaký odborník na vůně, ale už hodně dlouho mě nic tak neuchvátilo. Dle mého názoru naprostý originál…a pozor- DRŽÁK!!! Krásný flakón je bonusem.

Nahlásit

Hodnocení parfému Oriflame M by Marcel Marongiu

Líbí se mi (111) 83%
 
Neutrální (18) 13%
 
Nelíbí se (5) 4%

Reklama


Reklama