Oriflame Precious
 

Precious

Značka:

Oriflame

Rok:

2006

Složení (ověřené)

HLAVA: hruška, broskev, mandarinka

SRDCE: jasmín, zázvor

ZÁKLAD: myrha, ambra

  • 29.11.12

Dnes jsem ji znovu objevila zaprášenou na poličce. Rozhodně zajímavá vůně. Spíše teplá a hřejivá. Ovoce teda necítím ani na začátku..ani závan svěží ovocnosti. Rozložíí se spíše do sladka. Je taková ,,kokinová", vanilková. Nějakou složkou mi připomína Ange ou Démon od Givenchy. Celkově se mi líbí. Jen v jedné..počá­teční..střední…? fázi mi něco vadí..neumím přesně definovat co…je to takový ostrý podtón, který mi připomíná voničku na záchod. Ovšem brzy se tato linie naštěstí ztrácí :-)

Nahlásit
  • 21.10.10

Čistý parfém. Ovoce uvedené ve složení se nekonalo..i když…mož­ná konalo, protože začátek měl podobu hutné, leč svěží tekutiny z bublifuku. A kupodivu to bylo příjemné. Po rozvonění sladce ambrově dřevitá, příjemně zahřívací vůně. Je nenápadně elegantní a univerzálně nositelná na den i večer.

Nahlásit
  • 15.01.09

Malý zlatý granátek od Oriflamu… a hle, pěkná chypré vůně je na světě. Mým okolím velmi chválená, až jsem se divila, kolik chvály jsme za ní získala…

Verdikt mého snoubence: „To je nějaký Chanel, ne?“

Věru, pro necvičený nos snadno zaměnitelné…
Hrušku, broskev ani mandarinku necítím… nějaké ovoce snad ano, ale hlava je buď pryč tak rychle, že jsem ji ani nezachytila, nebo je tak pěkně promíchaná, že ji zpět na jednotlivé složky nerozdělím :o).
Jasmín, zázvor určitě ano, osobně bych přidala ještě jantar a kadidlo.
Výdrž na mě je silná. Vůně je elegantní, výrazná. „Za málo peněz dobrá muzika.“

Nahlásit

Hodnocení parfému Oriflame Precious

Líbí se mi (62) 64%
 
Neutrální (23) 24%
 
Nelíbí se (12) 12%

Reklama


Reklama