Oscar de la Renta So de la Renta
 

So de la Renta

Značka:

Oscar de la Renta

Rok:

1997

Složení (ověřené)

HLAVA: vodní meloun, klementinka, frézie

SRDCE: bílý lotos, narcis, pivoňka

ZÁKLAD: exotická dřeva, tuberóza, bourbonská vanilka

  • 26.06.12

Tento flakón je docela podobný flakónu Paris, kterou jsem recenzovala včera. Barva taky zapadá do řady Oscarových vůní. Podle složení čekám další květinovku (dělá Oscar taky jiné?), i když mě trochu děsí lotos a meloun ve spojení s vanilkou a bílými květy.

Bílé květy „nasladko“ a k tomu vodní tóny… To je risk pro můj nos.

Začátek je poněkud neurčitý… vodní tóny se tam tedy mihly, ale jen letmo. Vůně se nějak nemůže rozhodnout, jakou cestou se vydá. Naštěstí pro mě opouští meloun a pokračuje už jen frézie. Krásná, žlutá frézie s trochou ovoce. Už jsem se pomalu začala těšit, že se vyhnu i lotosu, ale bohužel… asi ho tam není mnoho, ale můj nos spolu se žaludkem detekuje i stopové množství (chcete mě zabít? Pak mě polijte Ming Shu Fleur Rare od Yves Rocher!). A k lotosu se ihned hlásí tuberóza a vanilka. Ouvej… tohle můj žaludek nezvládá… když se do toho tihle tři obují, tak vyndavám bílý prapor… vzdávám se.
Konec vůně už se vydržet dá, je velmi podobný závěru Truth or Dare od Madony nebo Madeleine de Madeleine. Tady už je to pro mě snesitelné… dřevo ve spojení s tuberózou, pěkně usazené, hřejivé.

Nebýt střední fáze vůně, líbil by se mi i tento Oscar celý.

Nahlásit

Hodnocení parfému Oscar de la Renta So de la Renta

Líbí se mi (18) 51%
 
Neutrální (12) 34%
 
Nelíbí se (5) 14%

Reklama


Reklama