Eau Suave

Značka:

Parfum d'Empire

Rok:

2005

Složení (ověřené)

broskev, malina, meruňka, pepř, koriandr, šafrán, čajová růže, ovocná růže, větvičník, pačuli, bílé pižmo

  • 20.10.10

Eau Suave – má v bezprostředním začátku, ihned po nanesení, „masťový tón“, což znamená, že voní jako univerzální míchaná mast z lékárny, která léčí v podstatě všechno Postupně se rozvine do něčeho, co bych poopsala jako usychající růže. Jako když růže ve váze nechtějí moc rozkvést, poupata se rozvinou tak na půl a pak začnou klopit hlavy. Čili je vezmete a pověsíte hlavou dolů, když jdete kolem zavoní nejen květy,ale i sušící se stonky.Přemýšela jsem, co dělá ten lehoulince tlející a nasládle zelený efekt a usoudila, že by to snad mohla být jemně navinulá broskev v kombinaci s vetiverem(?), Růže je ovšem stále sytější a sytější, zatím co v první půlce je sušená, rozvine se postupně do plně kvetoucí stolisté růže. Ale!!! Brzdí ji něco zeleně mentolového s lehoučce citrónových nádechem a je to velice velice neobvyklé. Nevybavuju si, že bych někdy něco podobně stavěného očichávala a dala bych krk za to, že je v téhle vůni meduňka.


Jak vypadá závěr zatím nevím, protože v růžově mentolové podobě se vůně drží už nehorázně dlouho a má neskutečnou stopu, stačí, když trošku pohnu rukou a cítím růžičky všude.Nicméně závěr doplním .


Doplňuji, že vůně mi zůstala na ruce až dorána a v omezené míře přežila dokonce i sprchu.Opravdu velký držák. Závěr nebyl sladký, jak bych čekala, ale spíš se vracel k úvodním chladnějším tónům sušené růže.

Nahlásit

Hodnocení parfému Parfum d'Empire Eau Suave

Líbí se mi (16) 46%
 
Neutrální (15) 43%
 
Nelíbí se (4) 11%

Hodnocení odbornice

  • 02.04.09

Eau Suave jsem měla trochu problémy rozklíčovat. Něco mi velmi připomíná a pořád nějak nevím co. Každopádně to není nikterak typická růžová vůně a našla jsem v ní i tóny, které nejsou uvedené ve složení - špetku eukalyptu či máty, možná špetičku kadidla či čaje. To jsou ovšem detaily, které si ve vůni najdete sami. Důležité je vědět, že Eau...

číst více

Reklama


Reklama