Ralph Lauren Blue
 

Blue

Značka:

Ralph Lauren

Rok:

2003

Složení (neověřené)

HLAVA: lotos, jasmín, konvalinka, růžová pivoňka, gardénie

SRDCE: májová růže, tuberóza, pomerančový květ

ZÁKLAD: santalové dřevo, pižmo, ibišek pižmový, mech, vetiver

  • 17.07.13

Pocit z této vůně dost evokuje modrá sametová krabička se stříbrným nápisem. Ale upozorňuji, že s Light Blue má jen málo společného. Je to rafinovaně elegantní vůně, intelektuálně až rezervovaně modrá, luxusní sametově se saténovým leskem, lehká a zároveň pronikavá. Skupinově bych snad řadila ke květinovo-chyprovo-aldehydovým, ale žádné pozemské květy, spíš mimozemsky elegantní…
bez přízemního ovoce, sladkostí či přímočarých živočišných tónů.

Nahlásit
  • 28.02.09

Někde jsem četla, že Ralph Blue- to je samá konvalinka- a nic víc. A protože já konvalinky ráda voním, chtěla jsem Blue vyzkoušet. Jako obvykle mě upoutal krásný flakon -nádherně modrý, krásný tvar, čisté linie. Tak jsem si jej pořídila! A co jeho obsah? Vůně je taková vodně-květinovo čistá. Řekla bych chladivá, a proto vhodná na léto. A není to jenom konvalinka - i ten jazmín v ní cítím - a pak takový příjemný vodní tón - že by to dělal ten lotos?
Byla jsem několik dní v nemocnici - a sestřička hned z příchodu - jé, vy krásně voníte - a já jsem si ani neuvědomila, že je na mě cítit. Myslela jsem, že výdrž je slabší, a ona to sice není žádná „pecka“ - ale příjemně a jemně voní zřejmě dost dlouho. Hodí se spíše na všední den, určitě ji budu používat v létě, ale také v chladivém počasí je moc fajn. Také tam, kde je víc lidí je vhodná - nedráždí, neobtěžuje a okolí přitom upoutá. Taková „nápadně nenápadná“. :-)

Nahlásit

Hodnocení parfému Ralph Lauren Blue

Líbí se mi (20) 59%
 
Neutrální (8) 24%
 
Nelíbí se (6) 18%

Reklama


Reklama