Ralph Lauren Pure Turquoise
 

Pure Turquoise

Značka:

Ralph Lauren

Rok:

2005

Složení (neověřené)

HLAVA: orosený černý rybíz, fialka, konvalinka, kaktusový květ
SRDCE: kaktus Cereus, pomerančový květ, „pouštní lilie“ (Hesperocallis)
ZÁKLAD: pačuli, dřevo břízy, leštěná ambra, vanilkarum

Kategorie:

citrusově květinová

  • 03.01.12

Vůně naprosto ladí se svým názvem - opravdu je to „tyrkysová“ čajová květinovka. Všechny kytky jsou pěkně zarovnány v řadě, žádná nevyčuhuje ven a nepřebíjí ostatní (akorát lilie občas vystrčí růžky). Ve složení se sice uvádí rum - ale asi mám nějakou verzi pro abstinenty - rum nět. Univerzální vůně (zaměstnání, sport, divadlo), neobtěžující, jemně elegantní a se slušnou výdrží.

Nahlásit
  • 13.06.10

Tak to je voňavé překvapení! Byla jsem na ni velmi zvědavá dle dosud přečteného. A je nádherná, hladká, zajímavá. Řadím si ji do ranku neotřelých osobitých vůní, ale nelekejte se žádných odpudivých ani vyčuhujících tónů. Ze začátku při 1. zkoušce -(vyváženě, uhlazeně-mezi ostatními příjemnými vůněmi květin) opravdu cítím nějakou sušenou ňať-může to být i celer (ale zřejmně to bude kaktus uvedený ve složení), v kombinaci s ostatními složkami je to nádherná a velmi čichatelná, útulná kombinace. Při opakovaných zkouškách již tento tón zaniká v ostatních. Bylinky (kaktus) za chvíli vyvanou a zůstane originální, ale velmi harmonická a nejen nosu lahodící vůně,která bude provázet nositelku znatelně, ale útulně. Doporučuji na denní nošení a klidně i do uzavřených prostor.Originální vůně.Před nákupem doporučuji řádně odzkoušet, či začít odstřikem, právě ta specifickost může lézt při intenzívním každodenním užívání po čase na nervy.

Nahlásit
  • 15.02.09

Na fóru byla o téhle vůni nedávno řeč,jenže jsem nestíhala a nakonec jsem si řekla,že možná bude nejužitečnější napsat recenzi,když tu stejně žádná není a třeba pak někdo napíše ještě svůj pohled a bude tu názorů více.Po P.T. jsem prahla dlouho,podařilo se mi ji letmo očichat a jak už to tak bývá u dlouho odkládaných přání,tak když jsem si ji konečně pořídila,byla jsem trošku rozčarovaná.Pod­pořila to kamarádka,která se přišla na novinku podívat a vyhlásila,že je to samý celer,říznutý kytkama a já hlupačka čichala tak dlouho,až jsem celer vyčenichala taky,přitom vím,že tohle nesmím dělat,když něco někde necítím,nemám to tam za každou cenu hledat.Milý P.T.putoval dozadu do skříně,občas jsem přičichla a uvažovala,že ho šoupnu švagrové,ta o celeru nevěděla.Takže to je jeden pohled na věc,totiž na vůni,ale já se s ním nechtěla spokojit,říkala jsem si,že to přece není možné a tak jsem ho vylovila a minulý týden začla používat a ejhle,celer je pryč.Opravdu název s vůní koresponduje,je to taková tyrkysově zelená vůnička,vnímám ji spíše celkově,jak jednotlivé složky v ní.Na cypřišovém základě je směs jemně květinová,doladěná zelenou notou kaktusu,něco podobného jsem cítila ve Very Sexy,troufnu si napsat,že mi to připomíná stejně jako v ní, zelený čaj ochucený opuncií a když se vůně dostatečně rozvine,cítím i ten rum v základu,spíše ve formě nějakého exotického míšeného nápoje.Celkově je P.T.elegantní a dobře držící,originálně namíchaná květinově zelená vůně,s velmi dobrou výdrží.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Ralph Lauren Pure Turquoise

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Ralph Lauren Pure Turquoise

Líbí se mi (31) 52%
 
Neutrální (22) 37%
 
Nelíbí se (7) 12%

Reklama


Reklama