Notorious

Značka:

Ralph Lauren

Rok:

2008

Složení (ověřené)

černý rybíz, červený pepř, bergamot, krásenka, bílé ojíněné pivoňky, karafiát, pačuli, pižmo, vanilka, kosatec

od 1149 Kč
od 1192 Kč
od 1413 Kč
  • 04.06.13

Ze začátku veliká pecka do nosu, mix čokolády, rybízu, pepře a do toho omamné květiny. Překvapilo mě i pižmo hned na vrcholu. Po asi 10 minutách vůně velmi slábne a jsou cítit hlavně květiny, rozpoznatelný karafiát s pivoňkou. Vanilkové srdíčko se zvláštní vůní kořene kosatce a pačuli mě omámila na závěr. Hřejivá a velmi neobvyklá vůně.

Nahlásit
  • 23.01.12

Velmi sladká, ale má styl. Patří mezi vůně, které dokážou vykouzlit atmosféru, ba dokonce z té atmosféry vystupuje scéna jako vymalovaná. U Notoria je to luxusní večírek jako z filmu Velký Gatsby, prostě smetánka 20. let. (Jasně že mě ovlivnil popis výrobce i flakon, to z hlavy nevymažu. Nicméně – sedí to). Vůně začíná desetiminutovým ohňostrojem ovocných tónů. Rybíz dodává opojnost a rozjařenost, bergamot špetku hořkosti, pepř štiplavost. Jakmile se vůně unaví a zleniví, vystoupí její glamour poloha, místo jiskřivosti ovoce je tu noblesa květin a sladkost pačuli a rozmarnost. Opět velmi dobře sladěná, zakulacená, nic nepřečnívá, přitom je znát, že vůně přehání. Že všechny ty rozmary, krajky, taftové stuhy a spodničky jsou jen nadsázka a recese.
Výdrž dobrá, po dvanácti hodinách je stále ještě cítit, i když slabší. Neumím si ji představit k tričku a džínám, asi by působila křiklavě. Není to vůně pro holčičky, je dámská, pro ženy, které mají ve skříni kombiné. Asi nejlépe se hodí pro radostné události a dny, kdy se člověku chce vyjet ze zaběhnutých kolejí.

Nahlásit
  • 03.01.10

Zpočátku mi voněl asi ten černý rybíz - na kůži docela rychle odešel, ale na oblečení, k mé potěše, byl cítit trochu déle. Vzdáleně mi to připomínalo vůni nějakého dobrého likéru. Pak zůstalo něco snad pačuliově květinového, teplého, mírně hřejivého a tak už to v podstatě zůstalo. Pro mně je Notorious moc pěkná vůně, zvlášť v tomhle sychravém počasí dává hebký pocit příjemného teplého pohlazení s příslibem jara. Vnímám Notorious jako příjemnou vůni, která se dá vzít kamkoliv - do práce i do společnosti.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Ralph Lauren Notorious

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Ralph Lauren Notorious

Líbí se mi (29) 43%
 
Neutrální (28) 41%
 
Nelíbí se (11) 16%

Hodnocení odbornice

  • 06.11.08

Kvalita vůní od Ralpha Laurena mi přijde trochu nevyrovnaná. Na jedné straně extrémně zajímavá Safari, stará Lauren, kokosově chutná Hot, na druhé Wild, ovocenka jako z drogerie, příšerná (milovníci prominou) Romance a nudné odnože Pola. Každá novinka se tak stává nepředvídatelným dobrodružstvím. Bude to hezké, nebo to poklušu umýt? U Notorious...

číst více

Reklama


Reklama