Sharina

Značka:

Rasasi

Složení (ověřené)

HLAVA: růže, ylang-ylang, kozlík, pelargónie, santalové dřevopačuli

SRDCE: šafrán, cibet, olibanum, kastoreum, císt
ZÁKLAD: kůže, ambrapižmo

  • 20.10.13

Atmosféra pozdních hodin v baru, kde se líně táhne kouř z drahých doutníků nad poloprázdnými sklenkami kvalitních koňaků a whisek, kde v přítmí stínítek muži dychtivě očekávají intimní kouzlo noci, ve kterém se náhle objeví ona, žena lovec, žena dravec, aby čerstvým závanem mrazivého vzduchu upoutala k sobě veškerou pozornost a svojí sladkou stopou probudila touhu být lapen do jejích sítí. To vše má v sobě Sharina.

Střih…

Konečně utekla palácovým strážím… královský poklad střežený jako oko v hlavě, nevinné krásné poupátko v rozpuku. V nadýchaných bílých šatech se prosmýkla bránou a lehkými kroky se proplétá na bazaru mezi stánky s květinami, mandlemi, kořením, kadidlem, závany kouře od mistrů kovotepců, za ním, zda-li pak zase dostane růži ?
Jejich oči se střetávají v davu, je tak křehká, tak zranitelná, z bolestné touhy ji chránit ho zabolí u srdce. Nikdy ji neopustí, nikdy jí nepřestane milovat. Jeho sen stojí před ním a on jí nesměle mlčky podává její růži. Voní obě stejně, opojné sametové růže. Čas se zastavil. Dnes má pro ní překvapení, santalový prstýnek. Omámeně si ho navléká na prst a jediným toužebným pohledem mu říká vše…
Už je zase zpátky ve svých komnatách, stahuje si šál z vlasů a balí do něj své dva nejvzácnější poklady. Přitiskne si je k srdci, slastně zavře oči a nechává se unášet vůní svého tajemství… I toto je Sharina, něžná dívka vzbuzující v mužích touhu jí milovat a chránit.

Sečteno, podtrženo, začíná Sharina jemnou, ale intenzivní mandlovolikérovou notou s kouřem v pozadí, ke které se přidává sametová růže a santálové dřevo, partička ingrediencí se nám pěkně promíchá, vůně houstne a sládne, kouř se prohlubuje a drží sladkost na uzdě. Prachový závan vzácného koření odhalí špetku ambry servírované na mošusu.
Vyladěná, mistrovsky sestavená smyslná vůně, která jitří pocity a zrychluje tlukot mužského srdce.
Olejové dvojče Kalematu.

Nahlásit

Hodnocení parfému Rasasi Sharina

Líbí se mi (20) 95%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (1) 5%

Reklama


Reklama