Rose Infernale

Značka:

Terry de Gunzburg

Rok:

2014

Složení (neověřené)

HLAVA: Květiny

SRDCE: turecká červená růže, damašská růže
ZÁKLAD: kadidlo, haitský vetiver

Parfuméři:

Almairac Michel

Kategorie:

květinová, orientální

od 3013 Kč
  • 30.09.14

První nástřel … Ostrý pepřový vetiver se mydlí hlava nehlava s těžkými, velmi sytými, tmavými růžemi. Při té řeži do pekelného ohně z obou odkapává hustý omamný olej.
Po tomto výbuchu násilí se vše tak akorát uklidňuje. Aktéři se přestanou rvát, už se jen drsně pošťuchují … v takovém pekle se mi … hmm … líbí. Asi po hodině kadidlo vytáhne oba na zemský povrch a tlačí do kostela – jak se k němu blíží, získává na intenzitě. Ale na modlitby a rozjímání to nebude, růže a vetiver se pěkně starají a připomínají, že jsou z té druhé strany. Očouzené, stále dostatečně syté růže se pošklebují a svými trny neustále popichují, teď už kouřovo-kořenitý, vetiver a on jim to náležitě oplácí. … A pak… a pak se naši hrdinové u kostelních dveří zarazí a jen občas dost bázlivě nakouknou dovnitř, i když je kadidlo láká dál. Je jasné, že moc dobře vědí, že v těchto místech vládne úplně jiný Pán. No, a to pokládám za „ sááákra“ chybu, protože kdyby vešly, mohl by to být pořádný skandál.

Tato fáze je finální – kadidlo je dominantní a růže se tu a tam připomínají, vetiver ustoupil.

Co se týká výdrže na mé kůži slušná a na oblečení je to ještě lepší.

Je to hezká vůně, ale od pekelné či ďábelské růže čekám víc nepředvídatelnosti a šokujících zvratů, zkrátka důkladný nářez. Na tuhle vůni jsem se moc těšila, takže jsem spíš zklamaná.

Nahlásit

Hodnocení parfému Terry de Gunzburg Rose Infernale

Líbí se mi (6) 86%
 
Neutrální (1) 14%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama