Yves Saint Laurent Belle d’Opium
 

Belle d’Opium

Značka:

Yves Saint Laurent

Rok:

2010

Složení (neověřené)

lilie Casablanca, santalové dřevo, gardénie, bílý pepř, jasmín, akord orientální dýmky

  • 15.04.16

Nelíbí se mi. Je ulepená a můj osobní pocit je, že je taková archaická. Dala jsem jí více šancí na oblečení, na kůži, ale ne… Je bohužel přeslazená.

Nahlásit
  • 25.04.13

Nějaký čas jsem měla a užívala Opium 2009, což je vůně tak silná a kořeněná, že při nestřídmém užití jí můžete někoho i zabít. U Belle d’Opium jsem se tudíž předem připravila na čichovou bombu a před zkouškou radši otevřela okno. :) Jenže… v prvních minutách jsem necítila vůbec nic. Jen úplně nepatrný náznak čehosi neurčitě sladkého. Zkusila jsem nanést větší dávku a – no, asi ano, ovocné tóny to jsou, ale kadidlo? Pepř? Santal? V reklamě divoce tančí podivně nalíčená žena v orientálním chrámu, ale ve flakónku žádnou divočinu nečekejte. Je tam jen vodička, kterou využijete na schůzce s osobou, která parfémy nesnáší, ale vy nechcete jít nenavoněná.

Nahlásit
  • 27.12.11

Teď v zimě voní o fous líp než v horku. Ale stejně, pro mě to je sladký marshmallow. Nevim, proč do názvu vybrali zrovna Opium?
Ale moc se líbí synovi (2,5:)

Nahlásit
  • 23.10.11

S původním Opiem má společný pouze název a tvar flakónu - je to krotká vůně, která nemá s výrazností a sílou Opia nic společného. Nasládlá mírně dřevitá květinovka - bílé kytky nejsou nijak dusivé, protože je příjemně odlehčuje pepřový poprašek. A asi jsem se pominula, protože jsem cítila švestky (které ale ve složení nejsou)…

Nahlásit

Hodnocení parfému Yves Saint Laurent Belle d’Opium

Líbí se mi (129) 68%
 
Neutrální (40) 21%
 
Nelíbí se (20) 11%

Reklama


Reklama