Co jste dneska zkoušely?

Biely kvet 06.08.19 07:08

@Hanka H Super! Si jednoducho talent. :srdce:

alibi 06.08.19 08:44

@Hanka H to zní naprosto úžasně!

alibi 06.08.19 09:22

@Hanka H
ad - Les Années 25
dnes ráno jsem porovnávala se Safari a máš pravdu, asi něco málo mají společného.
Ovšem Safari se mi líbí víc, a zdá se mi více dámská

Korsicanka 06.08.19 09:50

@Hanka H Popsalas ji tak, že asi zase zatoužím - přitom si poněkolikáté říkám, že právě tuto nepotřebuji! Ale kdyby ji někdo chtěl medvědit, hlásím se o odstřik :palec:
Neljlepší je ovšem závěrečná hláška:…„tak ji prosím neurážejte tlačenicí v MHD!“ :lol:

mimi 06.08.19 10:32

Dnes nie, ale pocas dovolenky som presla asi 10 parfumerii a ovonala, co sa dalo. Nejako sa mi meni parfemovy vkus. Na koniec dovolenky, este v duty free som sa zliala Mon Guerlain bloom of rose. Budem ju musiet ovonat znovu. Zvlastna vona, prisla mi „zimna“ elegantna „kostymkova“ a akoby do toho sem-tam prebleskovala sviezost kvetin. Som zmatena, preto ju potrebujem skusit znovu.

mmaat 06.08.19 12:58

@Hanka H @alibi H/ krásné recenze, jako vždycky :kytka: :hug:

Hanka H 06.08.19 16:05

Děkuji vám, mé milé věrné čtenářky :hug: ! A opět jako obvykle zůstávají recenze pouze v tomto vláknu - už nemám sílu doprošovat se u adminů :poblion: .

alibi 06.08.19 16:09

@mmaat děkuji :hug:

Hanka H 06.08.19 21:33

Mezi květinovkami svůj arabský parfémový grál rozhodně nehledám, ale zkusit je můžu. :think:

Asgharali Sara Edp
Klasická orientálky z hóóódně lacině vyznívajícího kraje. Voní dost evropsky – směska krotkých květin, ovoce, bílého pižma a dřeva. Sladké, čupačupsové, zaměnitelné, univerzálně líbivé, a po chvíli univerzálně zapařené. Tohle by mě sklátilo na první dobrou!

Royal Diwan Group Ambree EdP
Od samého začátku znatelně vyšší level. Postavené na ambře, ale v prvních minutách si pozornost uzurpují báječné přezrálé černé třešně. Z květin vynikne chladivě večerní jasmín a téměř noční turecká růže (vážně, o tom, že květiny voní jinak ve dne a jinak večer a v noci, není pochyb!). Pryskyřice jsou decentně vymydlené, pačuli hladké a vše tak nějak luxusem zavánějící. Tohle bych brala všemi deseti! Unisex, ale chce to chlapa pěstěného, ženská pochopitelně také žádný šmudloidní typ!

Royal Diwan Group Dignity EdP
Vůně uváděná jako tropická směs, ve složení plumérie – takže já tam pochopitelně cítím kokos! Nesnáším, nejím, nechci ani vidět – tudíž cílová skupina pro tuto vůni opravdu nebudu. Hodnotím jako přeslazený, harémově květinový počin.

Korsicanka 07.08.19 03:13

@Hanka H Ambree - taky :srdce: A odhadlas to správně - žádná láce. O stupeň vyšší level je Hermoso RDG (momentálně nedostupný, ale třeba zas někdy v malikah.cz bude. :think:) A krásný je od nich i Boulevard No.100 - vím, poněvadž vlastním :-) Až se zase setkáme, dodám vzorky.

Hanka H 07.08.19 10:13
Hanka H 07.08.19 22:16

Hiram Green Slowdive

Značka původem z Kanady, sídlící v Nizozemí a hrdě se hlásící k tomu, že používá zásadně přírodní složky. Nemám problém tomu uvěřit – meruňky, jež ve vůni intenzivně cítím, jsou vysušené prudkým sluncem, trochu zaprášené pylem z okolních rostlin, polité medem lesních včel a pojídané na okraji tabákové plantáže kdesi v Karibiku.
Počáteční hořkosladkost má svůj původ v pomeranči, po chvíli se báječně rozvoní tuberóza – netrpí chladem, a tak je nedušičková, hladká a hlava z ní bolet nebude. Pryskyřice jenom dokreslí vůni hebkou jako polštář, na kterém spí nemluvně. Vůně je sladce svěží, květinově ovocná, jemně medová a opojná. Pokud bych jí mohla vybrat barvu, zvolila bych zapudrovanou oranžovou, s probleskujícími zrnky zlata.

alibi 08.08.19 09:05

@Hanka H děkuji :srdce: moc krásná recenze
zrovna včera jsem si ji přinesla domů

chimaera 08.08.19 10:28

@Hanka H @alibi Krásné recenze, holky :hug: Já to tak ráda čtu…

chimaera 08.08.19 10:30

Micropidi recenze / vjem - bytový sprej Ambre od Diptyque je božsky shalimar-esque - až dnes mi to docvaklo, ale je to docela zjevné :srdce:

(chce někdo recenzi tady těch pokojových stříkátek?)

Příspěvek upraven 08.08.19 v 12:23

Stránka:  « Předchozí 1 3586 3587 3588 3589 3590 3591 3592 3593 3594 3595 3596 Další »
Váš příspěvek