Co právě čtete?

Hanka H 23.9.21 22:52

@frangipani_romana Asi píšeš moc spisovně, užíváš interpunkci, rozlišuješ velká a malá písmena… :lol: !
A ještě dneska večer nebo zítra začnu číst zmíněný Prolhaný život dospělých.

@Hanka H píše:
@frangipani_romana Asi píšeš moc spisovně, užíváš interpunkci, rozlišuješ velká a malá písmena… :lol: !

aha! Nevíme, co to je, ale uráží nás to! :D

otakara 24.9.21 09:51

@frangipani_romana prišla si na to, prečo? :think:
dnes som si prečítala na fcbk - Čítanie sú otvorené dvere do kúzelného sveta Francois Mauriac :-)

Lucinela 24.9.21 10:57

@Hanka H
Ten byl dobrý - Prolhaný život dospělých.

@otakara píše:
@frangipani_romana prišla si na to, prečo? :think:

Ne, ale tipuju, že to bylo varování za blbé kecy na Aromegirls. :-D

otakara 25.9.21 09:28
@frangipani_romana píše:
Ne, ale tipuju, že to bylo varování za blbé kecy na Aromegirls. :-D

mohla by si sa dať najať ako aromegirl a budeš mať kozmetiku zadarmo - :cert: :andel: :klaun:
A napr. moju vekovú kategóriu tam myslím ani nemajú, ja ako aromeseniorlady nemôžem čítať kecy ako mladým naskakujú po použití krému beďary, keď sa ma to netýka…

@otakara píše:
mohla by si sa dať najať ako aromegirl a budeš mať kozmetiku zadarmo - :cert: :andel: :klaun:

Mohla bych. Já jsem vždycky toužila po Induloně zdarma. :palec:

Hanka H 25.9.21 10:00

@frangipani_romana Mohu být aromeseniorlady , i když mi indulona strašně smrdí? Strašně, ale fakt strašně - jako sto let užívané rybářské holínky!

@Hanka H To nemůžeš. Podmínkou je, že ti musí být úplně jedno, jak co voní nebo smrdí, jinak nemůžeš psát recenze parfémů pro Arome.

Henri 25.9.21 10:44
vlastina9 26.9.21 22:46

Lisa Jackson Nezvaný host

ijáček 27.9.21 21:49

@frangipani_romana Bacha, ať ti to nesmažou. Vždyť je to o parfémech. :)

@ijáček píše:
@frangipani_romana Bacha, ať ti to nesmažou. Vždyť je to o parfémech. :)

Jsem úplně off topic. Ale doufám, že mne kryjete, kámošky z disentu. :-*

Tak docetla jsem to, pochopila jsem záměr, ale asi nejsem dost fanoušek USA kultury, abych to ocenila. Prý existuje i film… dobře se to čte, ale nelíbilo. Nicméně není to blbé ani povrchní a jsem si jistá, ze knížka si najde fandy. A dokonce v ní nejsou pravopisné chyby.

Stránka:  « Předchozí 1 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 Další »
Váš příspěvek