Co právě čtete?

Biely kvet 20.8.21 12:27

Čítali ste niečo od Louise Pennyovej? Natrafila som dnes na jej sériu detektívok a majú dobré recenzie. :think:

Hanka H 20.8.21 14:00

@Biely kvet Jarka, četla jsem - prvních cca 6 - 7 dílů bylo pěkných, pak už mě to docela otravovalo a skončila jsem kdesi u 11. dílů. Zkus to!

Před pár dny jsem dočetla Listopád - absolutně nesdílím nadšení některých čtenářů a recenzentů. Velmi depresivní!

Začínám číst novou Klevisovou -Prokletý kraj- po dlouhé době mám v ruce papírovou knihu :-D .

Henri 20.8.21 16:50

Já čtu Šikmý kostel a dobré vcelku.

Biely kvet 20.8.21 17:07

@Hanka H Ďakujem. :kytka:

Biely kvet 20.8.21 17:09
@Henri píše:
Já čtu Šikmý kostel a dobré vcelku.

Tiež som ho minule pozerala, myslím, že dve časti už vyšli a ešte by mala vyjsť tretia, ak sa nemýlim.

Henri 20.8.21 19:35

@Biely kvet
Já jsem teprve u prvního dílu, druhý si určitě přečtu také.

Biely kvet 20.8.21 19:48
MagnolieS 21.8.21 14:39

Hana a ne a ne se začíst :nevim:

Hanka H 21.8.21 20:48

@MagnolieS Odlož ji ;-) ! Přečetla jsem a usoudila, že většinový čtenářský vkus jde zcela jinými cestami.

ijáček 22.8.21 16:30

Moje dovolenková jízda:

Prvok, Šampón, Tečka a Karel - četlo se to dobře, ale na mě příliš mnoho testosteronu a mnoho jevů dnešní doby, které mě se.ou. Přemýšlela jsem, jestli mi vadí víc dnešní doba nebo doba za komančů. Pak hned Listopád - těžká depka, komouši v mém boji mezi tím, co mi vadí víc, rozhodně vyhráli. Dočetla jsem v sobotu v noci ve tři, těžce jsem usínala, ráno jsem se vzbudila a …Talibán. Depresi jsem smyla u rybníka v Mýtu u Plzně a v nějaké knihobudce jsem popadla Třetí dívku od Agáty Christie. Tak to je moje. Už nebudu sprostá, jsem se rozhodla, Poirot se ptal paní ředitelky střední školy, proč odešla z práce. Ona odpověděla jako pravá dáma: " Už nemám dosti trpělivosti s rodiči mladých dam, protože je neumí vychovat."
Od té chvíle jsem vymazala ze svého slovníku slovo s.át a budu říkat: „Již nemám tolik trpělivosti…“
Zatím to vypadá takto, než si zvyknu: „Mě strašně již nemám dost trpělivosti…“ :-)

vlastina9 2.9.21 22:33

Lisa Jackson - Hrobař .No upřímně teď večer už to radši číst nebudu i když je to napínavé,ale také dost strašidelné 8-O

Hanka H 2.9.21 22:43

Prokletý kraj dočten - mírné zklamání, ale pořád slušný nadprůměr.
Potom jsem celkem rychle dala zmiňovanou Prvok, Šampón, Tečka a Karel a souhlasím s @ijáček - příliš mnoho sexistického humoru, příliš mnoho macho póz, v podstatě mě všechny titulní postavy docela…/no prostě jsem na ně neměla dosti trpělivosti :lol: !

Ve čtečce mám několik dalších děl současných (vychvalovaných) českých tvůrců, ale absolutně na ně nemám náladu :-( . Dala bych si nějakou dobrou oddechovou detektivku, žádný krvák, nějaké salónní rozuzlení ve stylu Agathy (ale tu mám přečtenou celou) :think: :nevim: Poraďte, prosím! :hug: !

otakara 3.9.21 08:07
@Hanka H píše:Ve čtečce mám několik dalších děl současných (vychvalovaných) českých tvůrců, ale absolutně na ně nemám náladu :-( . Dala bych si nějakou dobrou oddechovou detektivku, žádný krvák, nějaké salónní rozuzlení ve stylu Agathy (ale tu mám přečtenou celou) :think: :nevim: Poraďte, prosím! :hug: !

tak to zrovna neporadím, ale keď som mala pocit, že som od nej všetko prečítala, našlo sa ešte čosi a ešte čosi, tak už nie som si istá :cert: :klaun: Akoby po jej smrti ktosi písal v jej mene… :think: ;-) Myslím, že čosi také už tu bolo - môj obľúbený Roald Dahl a jeho dcéra, či vnučka, prinajmenšom sa postarali o vydanie ďalších diel…

Hanka H 3.9.21 10:13

@otakara :rose: Máš na mysli Agathu Christie? Ano, něco takového jsem zaznamenala, že si někdo vypůjčil její protagonisty, ale z toho nemám dobrý pocit. Pamatuji si na nastavované kaše typu druhý díl Mrtvá a živá, pokračování Jihu proti Severu, anebo nejnovější a také velmi nepovedené vzkříšení Milénia. Ale díky, zapátrám a možná zkusím.

Lucinela 3.9.21 10:26

@Hanka H
To jsem ráda, že nejsem s Listopádem sama. Nesdílím žádné nadšení, ba ani nedoporučuji k četbě.
Teď čtu takovou snovou moudrou jednohubku od B. Murriel Růže sama.

Stránka:  « Předchozí 1 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 Další »
Váš příspěvek