Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Yvraine 11.02.19 19:21

@cannibalhamster
Vítej mezi námi :kytka:
Myslím, že medvědění rychle "ochočíš ;-) . Na první stránce vlákna (každá vůně má většinou svou diskuzi) vždy najdeš aktuální stav plnění flakónu, Domenica vše pravidlně aktualizuje podle toho, jak si lidé píší o podíly v diskuzi. Z vlastní zkušenosti mohu říct, aby ses vůbec neostýchala. Klidně se můžeš ptát i přímo v té dané diskuzi. Domenica je velmi milá, vstřícná a trpělivá. Ona a i další aromačky ti určitě vše vysvětlí a pomohou. Já se na poprvé také trochu ostýchala, holky už měly medvědění nacvičené a já si říkala, abych nevypadala jak blbec, ale vše probíhá v naprosté pohodě a není to vůbec složté 8-)

Osobně podíly z medvědů mám moc ráda u vůní, co jsou dražší a prodávají se třeba jen ve větších flakónech.

cannibalhamster 15.02.19 09:25

Díky za informace.
A ještě hloupý dotaz. Proč se tomu říká „medvědění“?

alibi 15.02.19 09:45

@cannibalhamster
Porcování medvěda je v českém politickém slangu ustálený název pro tu část projednávání státního rozpočtu v Poslanecké sněmovně PČR, při níž je na základě kuloárních jednání a lobbystických zájmů rozdělována část rozpočtu na veřejně prospěšné projekty konkrétních žadatelů. V parfémovém světě se rčení „porcovat medvěda“ ujalo jako označení pro společné nákupy. :)

Eunika 25.02.19 21:02

Tohle je už vážně moc. Bych rozdávala pokuty, že by se z toho po :pudl: .
Jsem nevěřila vlastním očím a uším. :poblion:

MagnolieS 26.02.19 19:40

@Eunika Stejný $račky jako ty klenot.tv či co to je, jedna tady odvedle v práci je jejich věrná zákaznice 8-O

domenica 26.02.19 21:03
@cannibalhamster píše:
Díky za informace.
A ještě hloupý dotaz. Proč se tomu říká „medvědění“?

Vzniklo to náhodou, tak nějak nám, před nějakými deseti lety, když jsem s pár lidmi za začátků Arome zkoušla první porcovací akci (myslím, že to byla Zdensy, kdo výraz v té souvislosti poprvé použil, ale nerada bych se pletla), přišel ten výraz z politického slangu fajn. A v tu chvíli padl do noty… a strašně rychle se ujal. Upřímně… sama ho nepoužívám, ale slyším na něj. :-D

chimaera 05.03.19 12:25

Nenamíchlo, rozesmutnilo - firmička Ganache Parfums končí, protože její majitel a hlavní parfumér v jedné osobě Jarekhye Covarrubias má problémy se zdravím…:(

Myška1977 22.03.19 20:49

Parfémově neparfémově mě naštvala změna podmínek prodeje na Vinted. Už nebude možné tam prodávat částečně spotřebované, vyzkoušené nebo třeba jen rozbalené vůně.
Mrzí mě to… občas jsem tam prodala vůně, obzvlášť mainstream, o který tady není moc zájem. Občas jsem tam i výhodně ulovila nějaký částečně spotřebovaný flakon u vůní, u kterých jsem si nebyla jistá, že bych spotřebovala větší množství.

„Za účelem zvýšení bezpečnosti všech osob na Vinted nebude možné nadále prodávat určité druhy kosmetiky, parfémů nebo kosmetických pomůcek, které by mohly být potenciálně škodlivé pro zdraví našich uživatelů.
Na základě této změny dojde na Vinted k zákazu prodeje veškeré kosmetiky, parfémů a kosmetických pomůcek, které nejsou v originálním a neporušeném obalu.“

vlastina9 23.03.19 08:23

@Myška1977 No jsem tedy taky pěkně nasraná nemám slov :cert: Já tam taky právě občas prodala načatý parfém,o krery tady nikdo nejevil zájem.Fakt super :palec:

Hermesfan 23.03.19 08:40

@vlastina9

má to riešenie - obrázok z netu a vysvetlenie v súkromnej korešpondencii

Myška1977 23.03.19 09:25

@Hermesfan to se taky nesmí… musí to být reálná fotka. Ne oficiální fotka nebo fotka z eshopu. :-(

@vlastina9 fakt mě to štve… je to postavené na hlavu… takže zabalený fake se tam prodávat může a rozbalený originál už ne…

Hermesfan 23.03.19 09:32

@Myška1977

tak to je zložité, ale máme tu inzerciu či s tým nemáš dobré skúsenosti?

Lillly1 23.03.19 09:51

@Hermesfan Mě osobně se zdá, že tady se prodej vcelku zastavil. Na Vintedu jsem toho poslední dobou prodala také víc než tady :think:

vlastina9 23.03.19 10:39

@Myška1977 No,ať jdou fakt do háje s tím jejich vylepšováním :cert: :cert: Nenaděláme nic bohužel :cry: Jinak já ještě prodávám na Sbazaru a tam jsem vůní prodala zatím nejvíce se mi zdá.

Myška1977 23.03.19 10:58

@Hermesfan jsem tady spokojená, ale jak píše @Lillly1 … poslední dobou jsem hlavně mainstream prodala snadněji spíš tam.

Stránka:  « Předchozí 1 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 Další »
Váš příspěvek