Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Jitka77 23.03.19 11:36

Na Vinted nechodím, ale házet načaté parfémy (kde se dovnitř prostě nemůže nic dostat) do jednoho koše s načatou kosmetikou je teda pěkná hloupost :klaun:

Na druhou stranu, třeba by to mohlo přivést právě i do zdejší inzerce taky nějaké zájemce, pokud už jinde takovou nabídku nenajdou :think:

nemo970 24.03.19 09:29

Nezměnil Vinted poslední dobou majitele? :pudl: :pudl: :pudl: (netuším, jenom vtip)

Myška1977 24.03.19 10:27

@nemo970 :-D :-D :-D vypadá to. ;-)
Musí o tom tady psát opatrně, aby to „někoho“ nenapadlo i tady :pudl: , že se zakáže v inzerci prodej vyzkoušených nebo částečně spotřebovaných vůní. ;-) :-D

chimaera 24.03.19 11:42

Nastal čas dát vinted sbohem - teď jsem se tam mrkla, pár věcí jsem tam měla a označili mi jako podmínky nesplňující a ke smazání i úplně nedotčenou kosmetiku, zatavenou od výrobce v celofánu. U dekorativní kosmetiky to úplně běžné není, jakou větší záruku, že je to nepoužité, by ještě chtěli?

Myška1977 24.03.19 11:57

@chimaera posílali to automaticky na všechny inzeráty v kategorii kosmetika a parfémy, u kterých nebyl uvedený stav „nové s visačkou“… zřejmě je máš označeny jen jako „nové“… tak si ty zabalené změň a mělo by to být OK.

chimaera 24.03.19 13:05

@Myška1977 Zrovna tyhle byly/jsou „nové s visačkou“ :think: Ale co, stejně si nemyslím, že to bude OK, možná jen, co bude v celofánu, ale jinak si myslím bude hon na čarodějnice s presumpcí viny - dokaž, že ses toho nedotkla byť jen špičičkou prstu!
Chápu, že některé vystavené kousky s popatlanými zbytky po dně byly nechutné, ale pokud není už možné prodat slepáky dekorativky (ne rtěnek nebo lesků, ty bych vyzkoušené ani dál neposílala, ale třeba stínů nebo pudru nebo dejme tomu makeupu s pumpičkou), kde už od prvního sáhnutí vidím, že bych se s tou konzistencí jen trápila… S parfémy je to vůbec kravina.
Zase tolik jsem tam toho neměla 8-)

Eunika 24.03.19 13:39

Úsměvné, tak použité podprsenky 8-O , kalhotky 8-O :poblion: , spodní díly plavek :poblion: , to nevadí, ale odstříknutý parfém, by měl být zdravotně závadný? :think:

Já tam minulý týden také dvě vůně vystavila, ale mně nic nepřišlo. :think:

lilithc 24.03.19 16:17

Není důležitéí jestli je zboží nové „s visačkou“ a nebo použité.Nejdůležitější na tom je,že z lidí dělají nesvéprávná individua.
To už tady kdysi bylo a ne pozvolna, ale jaksi rychle a náhle se to vrací zase. :think:

Myška1977 24.03.19 16:39

@lilithc ano a hlavně pokud je to bazar, tak už to tak bývá, že se tam prodávají použité věci. Toto akorát nahrává prodejcům fejků a překupníkům parfémů zabalených v celofánu. Ne normálním spotřebitelům, kteří se chtějí zbavit nepotřebného. Ať si každý rozhodne, co by koupil.
A jak píše @Eunika … za mě je daleko horší použité spodní prádlo, na které se tento zákaz paradoxně nevztahuje.

chimaera 24.03.19 19:10

@Eunika Podprsenky? Kalhotky? Tak toho jsem si ani nevšimla, do oblečení tam moc nechodím :oops: :lol:
Ale teď jsem zapátrala a jsou tam hromady vybalených dudlíků - „pouze vysterilizovaný“ „dcerkou pouze vyzkoušený“ „dvakrát vyzkoušený“ „téměř nepoužívané“, případně dost ošoupaný „použitý, neprokouslý, stálé svítí, vyvařen ", většinou za ceny jen o fous menší než nové.
O dětských lahvičkách s dudlíkem "používané, ale jako nové“ ani nemluvě :unicorn:

lilithc 24.03.19 20:16

@chimaera Za dost ošoupaný dudlík bych před lety platila zlatem. :lol: Můj několikaměsíční chlapeček dudlík zcela „ududlal“ a nový pevný nechtěl a brečel a brečel.Trvalo to týdny,za tu dobu se od dudlíku neodnaučil a nový stále odmítal.Mezitím nejen jeho sestřičky ale hlavně já, jsme vydudlávaly nové dudlíky až konečně jedním nejvíce jetým vzal zavděk.
Za tu dobu jsem hodně nevyspáním zhubla a třásla se jak osika.A mezi známými nikdo s malým děckem.Ošoupaný dudlík bych tehdy byla schopná ukrást jinému dítěti z kočáru. :-) Ne,to si dělám teď legraci. :hug: Ale být tehdy někde v nabídce,tak bych byla dychtivou zákaznicí. :-)

chimaera 24.03.19 20:31

@lilithc Ach jo :hug: Moji prckové tedy dudlíky neznali, nechtěla jsem jim ho dávat, dokud se nesrovná kojení a pak už ho nechtěli, ale samozřejmě jsem jich pár nakoupila, co kdyby, vyvařila a pak vyhodila, nedovedla jsem si ani představit, že bych je někde nabízela (přijde mi to jako nabízet zubní kartáček, jen vyzkoušený, vyvařený :think: )

Ovšem samozřejmě je to pořád přijatelnější než použitý parfém, považte, fuj ;-)
Ne, vážně, dlabme na vinted, když to tam tak chtějí…

mimi 07.04.19 12:32

Nedavno som poprosila kolegu z kancla, ze ci by mohol trosku ubrat pri aplikacii vonavky, lebo momentalne mam svoju alergicku sezonu a aj napriek liekom ma vonavky drazdia. Moje teraz odpocivaju uz druhy tyzden. Nepochopil to, a u druhej spolusediacej kolegyne (s otupenym cuchom) si overoval, ze ci to snad prehana s vonavkou. Neslo mu vysvetlit, ze vonat som mu nezakazala, ani to, ze moja prosba je docasna. Je fajn, ze vonia, ale placne to do nosa este aj o stvrtej poobede, ked k nam niekto vojde, ale ne, on to o druhej este prizivi. Skonci to mojim zachvatom kychania a vodovodom z nosa. Ani nazorna akcia mu to neobjasnila, iba desatkrat mi „ale no na zdravicko, snad nebudes chora“. :cert:
Koniec vylevu.

alibi 30.05.19 00:51

Vavavoom skončilo se značkou Jul et Mad. Není se co divit :(

MagnolieS 30.05.19 01:11

@alibi No není no … ale, že by mě to nějak zvlášt namíchlo se říct nedá, sic úplně chápu druhou stranu mince.

Stránka:  « Předchozí 1 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 Další »
Váš příspěvek