Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

nisa1981 29.7.21 19:58

https://www.arome.cz/…ceny/.Presne toto ma asi naštvalo najviac. Ani som sa nad tým nemohla zasmiať. Pracujúca a nemôže si dovoliť obyčajného Armaniho, ale no tak. Z brigády pred 18 romi som si mohla dovoliť kúpiť parfém aký som chcela. To nehovorím o tom, že existujú aj zlavové kupony a ešte k tomu aj trápna reklama na firmu , ktorá vyrába vôňe inšpirované…Navyše si myslím, že na Arome to nemá čo robiť. :poblion:

Henri 29.7.21 20:26

@nisa1981
Přesně tak - navíc byla PO VÝPLATĚ, evidentně mladá, bez závazků, výplatu jen pro sebe, kde jsou ty časy…trapné. :pudl:

@Henri Možná chlastá a bere drogy. :think:

nisa1981 29.7.21 20:35

@frangipani_romana Tiež si to myslím, pretože ten kto vyplodil ten článok, nemôže byť čistý. :poblion:

Henri 29.7.21 20:36
nisa1981 29.7.21 21:24

@Henri Presne ako ste napísal. Mladá, po výplate a nemôže, relatívne nechce dať peniaze
za parfém, ktorý sa jej očividne páčil. A preto siahne po tom inšpirovanom hnuse. Jdu blejt velebnosti.

@nisa1981 píše:
@Henri Presne ako ste napísal. Mladá, po výplate a nemôže, relatívne nechce dať peniaze
za parfém, ktorý sa jej očividne páčil. A preto siahne po tom inšpirovanom hnuse. Jdu blejt velebnosti.

A já ji přeju, ať to tak má v životě se vším, hlavně až si bude pořizovat manžela.

Jitka77 29.7.21 22:36

No a hlavně ten okopírovaný hnus zas tak levný není, jak jsem pochopila (nevím, kolik stojí, na jejich stránky chodit nebudu).

Ingrid 29.7.21 22:47

Tak jsem se u komentářů skvěle pobavila :-) díky,děvčata.

Henri 30.7.21 00:29

@Jitka77
Já myslím, že někdo tu psal, že kolem 500.:see_no_evil: A to se vyplatí. :lol: :wink:

Jitka77 30.7.21 00:44

@Henri V článku se píše „o čtvrtinu levnější“. No, tak o čtvrtinu levnější než v Sephoře to snad mají i na Elninu 8-)

Nelly 918 30.7.21 00:59

@Jitka77 to za prvé a za druhé pokud je to jen čtvrtina, tak je fakt ostudný, že dá někdo přednost takovýmu sajrajtu před značkovou, kvalitní vůní. Ale myslím, že slečna chtěla napsat „za čtvrtinu ceny“, asi bude fakt negramot nebo z Tatarstánu.

Nevím, jak to paní počítala, ale stojí to pětikilo za dvě deci, takže to není ani o čtvrtinu levnější, ani nestojí čtvrtinu ceny, ale stojí osminu ceny nebo je o 7/8 levnější nebo o 87,5% levnější nebo stojí 12,5% ceny (když stojí dejme tomu stovečka Sí tak asi dvojku).
Ale dobrou matematiku už stejně nikdo z nás neočekával, po těch všech chyprových nótách, že? :pudl:

Nelly 918 30.7.21 08:08

Tak nějak chápu, že Arome dělá reklamu takové šmejdznačce - prachy holt nesmrdí a někdo těm úžasným Aromegirls výplatu dát musí. I když mě osobně je z toho fakt na zvracení. Ale co nechápu - proč ten článek nechají napsat někomu, kdo absolutně neumí psát, a evidentně ani počítat??? To má být reklama, která má přilákat k nákupu??? Naláká to tak akorát podobné blbky, jako ta, která to napsala. Opravdu svůj k svému… :pudl: :palecdolu:

Hanka H 30.7.21 09:07

Vidím, že diskuze o onom přelomovém článku - Jak chudé děvče k parfémovému štěstí přišlo, běží i tady. Je to opravdu výplod choré mysli :poblion: :pudl: , za mých mladých let se říkalo:
„Jsi tak blbá, nebo navedená?!“

Stránka:  « Předchozí 1 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 Další »
Váš příspěvek