Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Barbberry 13.9.21 10:56

@Hanka H uprimne súcitím. Tiež mám častokrát takéto pocity. Ale myslím si, že je dolezite aj dat spatnu vazbu darcovi, lebo sú to v podstate vyhodené peniaze a dar za každú cenu stráca účel ktorý má mať - potešiť.

Hanka H 13.9.21 11:02

@Barbberry Bohužel dárce je ohledně zpětné vazby co se týká parfémů imunní. Slyší na Chanel, ale dál už jeho rozlišovací schopnosti nesahají… :nevim:

MagnolieS 13.9.21 11:39

@Hanka H Jééje, no také mě vždy nakrknou voňavé dárky od „těch co neví“ ale zase si říkám, že to kupovali/pořizovali proto, aby udělali radost, ale mohli se třeba zeptat že … :nevim:
Allure mi také nevoní, ale Allure Sensuelle obě jak EdT tak EdP mám moc ráda.

Magnolie1 13.9.21 12:03

@MagnolieS @Hanka H beru to tak, že darovanému koni na zuby nekoukej, spíš posuzuju, zda ten dotyčný to dával od srdce a tak. Je to sice škoda, ale jsou horší věci…
Dřív jsem měla Allure ráda, ale teď mám také raději Sensuelle, nevím proč…

Hanka H 13.9.21 12:31

@MagnolieS @Magnolie1 Pochopitelně jsem projevila radost, poděkovala, pomyslela si něco o tom pověstném koni.
Já vím, že se to takhle nemá, ale pokud by někdo stál o odstřik - ráda mu pošlu.

Magnolie1 13.9.21 13:00

@Hanka H Tak snad jsi nedostala hned celou 100 ml :lol:

MagnolieS 13.9.21 13:01

@Hanka H Já fákt neci :-D :-P

Hanka H 13.9.21 13:22

@Magnolie1 Naštěstí pouze padesáku …
@MagnolieS Ano kdybych Tě chvíli přemlouvala?! 8-) :inlove:

@Hanka H píše:
K narozeninám jsem obdržela voňavý dárek, kterým se dárce (opět :-( ) netrefil do mého vkusu.
Chanel Allure EdP - možná pro někoho krásná vůně, ovšem já v ní cítím jakési podivně slané ovoce - broskev macerovaná v mořské vodě.
Tak jasně, chápu, že mezi běžnou populací povědomí o existenci jistých exkluzivních vůní této značky prostě není, ale třeba taková N°19 by potěšila .....
Ach jo .....

Takový drahý dárek........ty máš milence!! 8-O

@Hanka H píše:
@Magnolie1 Naštěstí pouze padesáku …

Ale najdi si nějakého bohatšího. 8-)

Hanka H 13.9.21 19:21

@frangipani_romana Bohatství nezaručuje výběr vhodného parfému ;-) A jak už jsem psala - pro běžnou populaci je značka Chanel zárukou trefy do černého …

Makiiii 13.9.21 20:59
@frangipani_romana píše:
Takový drahý dárek........ty máš milence!! 8-O
@frangipani_romana píše:
Ale najdi si nějakého bohatšího. 8-)

Tak teď jsem si solidně zaprskala mobil smíchy. :lol:

Magnolie1 13.9.21 21:15

@Hanka H @frangipani_romana bohatý milenec není zárukou toho, že bude dávat (vlastní zkušenost, žádná kniha…ale je to už dávno) :lol:

Hanka H 13.9.21 21:38

@frangipani_romana @Magnolie1 … a vůbec, co do toho porád pletete nějakého chlapa! :-( Jsem už velká holka, a parfémy si kupuji sama. :-)

No, v určitém věku je dámě milejší parfém, než milenec.....ale mně ještě nee :cert:

Stránka:  « Předchozí 1 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 Další »
Váš příspěvek