Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Hanka H 13.9.21 23:00

@frangipani_romana Tak v případě obou zmíněných alternativ hraje roli kvalita… :lol:

Přesně tak, a nepřehnat to s aplikací. :palec:

Magnolie1 14.9.21 06:09

@Hanka H no právě :lol:

Barbberry 14.9.21 18:29

@Hanka H
Parfemovy darek u mna.. No name vzorky cez 15 € iba s nazvami … Mam tri sady :cry: 8-O :oops:

Barbberry 14.9.21 18:31

Koukam, ze mi fotka nejde vlozit, poslem cez spravu.. :-D

Theaa 21.9.21 08:23

Moc dlouho jsem hledala vůni podobnou té mojí, kterou prostě přestali vyrábět. A našla jsem dvě, které se jí blíží,“ informovala Alice Bendová, které spadl velký kámen ze srdce.

„Jsem ráda, protože za ty peníze si na Krasnevune.cz koupím čtyři kusy a ještě mám dárek pro mamku i ségru. Už nakupujete na Vánoce? Já jo. Asi stárnu,“ směje se herečka, která ještě připojila kód na desetiprocentní slevu. S ní už budou vybrané vůně úplně zadarmo.
A protože skromná Bendová nechtěla, aby jí fanoušci za skvělou nabídku děkovali a předháněli se v komplimentech, raději si vypnula diskuze.

Možným vysvětlením je i to, že nechtěla číst kritické komentáře ohledně toho, jestli má tuto komerční spolupráci zapotřebí.

Gorilka 21.9.21 08:56

@Theaa No, španělky už před lety došly k názoru, že produkce Safire Group není vhodná jako dárek :-D.

Henri 21.9.21 09:30

@Theaa
Tyjo, kolik jim za to platěj, že to tolik „celebrit“ tak láká. :think: Nebo jsou všichni tak finančně na dně? :lol:

Theaa 21.9.21 10:20

@Gorilka
Já bych se to styděla dát někomu k Vánocům a pochybuji, že to Bendová bude dávat svým blízkým jako dárek.

@Henri
Každá koruna holt dobrá. :-?

Hanka H 21.9.21 10:24

@Henri Řekla bych, že je to kombinace obého + peněz není nikdy dost. A taky je nutno brát v úvahu, že mnoho lidí opravdu slyší na „nač kupovat drahé vůně, když vám nabízíme TOTÉŽ za mnohem nižší cenu“ …
A tahle reklama opravdu teď běží všude :-( . Takže proč vyhazovat tři tisíce za značku, když můžu za pár stovek vonět stejně krásně jako Bendová, Vondráčková … a podobné divy, že? :lol: :pudl:

Hanka H 21.9.21 10:25

@Theaa Navrhuji si na Bendovou počkat, až se někam vydá, a postříkat ji od hlavy k patě tou propagovanou tekutinou! :lol: :lol: :lol:

Theaa 21.9.21 10:32

@Hanka H
Nebo kolem ní projít a pronést … Kdo to tady tak příšerně smrdí tou napodobeninou? :-P
Ale jinak vážně nevěřím, že to používá.

Henri 21.9.21 10:56

@Theaa
O Bendový vím z kdysi dávna z rozhovorů, že opakovaně zmiňovala jako svoji srdcovku Extravagance Givenchy. Nějaký čas nebyla, ale teď už si ji zase může kupovat přímo od Givenchy…

Theaa 21.9.21 12:58

@Henri
Přesně, už je k dostání. Navíc pochybuji, že jí ta imitace bude nějak zvlášť podobná. :-D

Bendová fakt není vzor ušlechtilosti, noblesy a elegance, takže fejky by mne u ní vůbec nepřekvapily. A to nejen voňavek. Spíš naopak, myslím že nemá zábrany spustit se za prachy i se spodinou.

Stránka:  « Předchozí 1 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 Další »
Váš příspěvek