Gold Wood

Značka:

Afnan

Složení (neověřené)

mandarinka, červený pomeranč, hřebíček, skořice, muškátový oříšek, santalové dřevo, cedrové dřevo, labdanum, pižmo, lesní ovoce, šafrán, šalvěj, lipový květ, dřevité tóny

  • 21.12.13

Gold Wood je jemný hřejivý parfém plně souznící se svým jménem. Navonět se jím je jako vynořit se uprostřed podzimního lesa prozářeného zlatými paprsky slunce, jenž rozsvěcují teplými barvami hýřící paletu listí a nechat se unášet voňavým kouzlem okamžiku.

Pohlazení sytého citronu tlumeného nasládlou mandarinkou zasypanou bylinným popraškem a malou kapičkou medu otvírá dveře lipovému květu. Ten je zvýrazněn vlečkou z voňavého, příjemně štiplavého koření, nesenou slabým kouřem z pálícího se santálu. Citlivé souznění lehkých tónů se spojuje do působivého plného akordu, ke kterému se přidává měkké laskající pižmo s nepatrnou ovocnou stopou a cedrovým závanem. Podmanivá symfonie vrcholí opětovným nástupem lipové vlny, udržuje si punc dřevité svěžesti a přesto je hebce muchlací, držící se u těla. Harmonická hra jednotlivých složek vytváří velmi přitažlivý unisex parfém.

Nahlásit

Hodnocení parfému Afnan Gold Wood

Líbí se mi (4) 80%
 
Neutrální (1) 20%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama