Parisian Chic

Značka:

Avon

Rok:

2014

Složení (neověřené)

HLAVA: italská mandarinka
SRDCE: růže

ZÁKLAD: líčidlo (druh stromu), ambra

Kategorie:

květinová, květinově ovocná

od 209 Kč
  • 31.05.15

Složení zde uvedené je ochuzené o hlavní a nejvýraznější složku - jasmín, možná i ta trocha gardénie, kterou uvádí jiné servery tam je.
A jaký parfém nám tedy Avon připravil?
Myslím že slušný.
Líbí se Vám Manifesto YSL? Ale nemáte peníze, protože studujete, máte doma mrně a příjem nikde? Katy Perry Killer Queen Vás zase maličko odpuzuje, nejste už v pubertě a ten flakon a reklama…no…
Můžete tedy zkusit Parisian Chic, je někde mezi. Začátek je opravdu sladký, hromada červené ovocné šťávy s notnou dávkou cukru, ale dejte jí deset minut a šťáve pomaličku odkape pryč. V YSL je výraznější ostružina, ovoce je temnější a ne tak ulepené, u Katy Perry se zase ihned hlásí ke slovu i pralinky.
Jak mizí sirup, vykvete jasmín a přidá se santal s ambrou. Celé je to obláčkové, sladké, hebké, ženské a celkem přítulné. Nosím ho a sbírám pochvaly. Nečiší z něj láce, vydrží na tričku do vyprání, na kůži půl dne v pohodě. Na Avon to nikdo zatím neodhadl ( tím spíš, že u Avonu jsem nikdy parfémy nevyhledávala i když mi jich rukama pár prošlo). Na mimibazaru je za hubičku, sama ho mám ze sady s kosmetikou v takovém složení, že mě nevyšel ani na stovku, takže z katalogu samozřejmě nedoporučuji. Avon lady promine, ale chtěli jsme tentokrát fakt ušetřit.

Nahlásit
  • 31.08.14

Čierna malina na začiatku je ulepená ako sladký ríbezľový džús, ale našťastie sa to rýchlo zmení v nádherný, sýty jazmín, ktorý mi pripomína jazmín v Pure Poison. Viem si ju na sebe predstaviť v zime, ale v lete asi nie.Základ vône je taký nijaký, vraj santalové drevo, ale o tom by sa dalo diskutovať. Takmer vôbec ho necítiť a santalové drevo to len pripomína. Jazmín v srdci toto celé zachránil a nebyť jeho, letí do koša..takže áno, ale len kôli jazmínu…

Nahlásit

Vlastnosti vůně Avon Parisian Chic

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Avon Parisian Chic

Líbí se mi (28) 74%
 
Neutrální (6) 16%
 
Nelíbí se (4) 11%

Reklama


Reklama