Roses, Roses

Značka:

Avon

Rok:

1972

Složení (ověřené)

Popis parfému:

Výroba byla ukončena.

  • 14.05.10

Tak jsem si opět našla trochu času očichat další z Avonů, další z těch, co již byly posláni do věčných lovišť. A rovnou říkám, milovníci čistých růžových vůní klidně můžete ukápnout slzu. Samotný název prozradí vše - silný, řekněme tedy „dvojitý“ výtažek těch nejvoňavějších růžiček od začátku až konce …ano, čistý, ničím nerušený soliflor, jak má být :).
„Růžové vůně dnešních poměrů, jděte se bodnout! Takhle má vypadat pravá růžová vůně, tečka.“
Ve flakonku voněla Roses, roses nejprve jako zmoklé, už odkvétající růže, trochu jsem tedy její test odkládala na neurčito…no, a zrovna dnes celý den leje, nejméně dvakrát jsem slušně zmokla, tak nám to mohlo dobře ladit :). Ve skutečnosti však Roses, roses taková není, na kůži se žádná vlhkost, natož mokro, vůbec neprojevuje, naopak takhle voní růže v pravé poledne, když do nich praží rozžhavené slunce…nádhera.
Z vůní, které znám se mi hned vybaví Tea Rose, kterou jsem kdysi vlastnila. Tea Rose je ale z rodu hutných, hůře nositelných a velmi omamných nektarů, v Roses,roses tenhle těžký punc dokázali přeci jen trochu lépe zkrotit. Anebo tam možná jen nasypali menší košík růžových lístků, v každém případě to úplně stačilo a tahle vůňka se za svůj název vůbec nemusí stydět.

Nahlásit

Hodnocení parfému Avon Roses, Roses

Líbí se mi (1) 100%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama