Surrender

Značka:

Avon

Rok:

2004

Složení (ověřené)

HLAVA: bergamot, mandarinka, čínský čaj
SRDCE: bulharská růže, exotické květiny, kašmír
ZÁKLAD: pačuli, ambrapižmo

  • 07.02.13

Surrender byla kdysi vůně, na kterou jsem sklízela velké ohlasy především od mužů. Tehdy jsem byla ještě studentka a tahle vůně, doplněná diskotékovým kouřem, by i po ránu na oblečení tak nějak svým způsobem docela sexy.:-) Vím že ji Avon nenabízel nijak dlouho. Poslední, třetí balení jsem si pořídila ve výprodejové nabídce Avonu za pát korun v době, kdy jsem se začala zajímat více o parfémy, a poté zůstalo téměř netknuté ležet mezi prázdnými flakony.
Dnes, možná i po více než 5 letech (radši moc nepočítat), jsem si k ní, chudince zapomenuté, na návštěvě u rodičů přičichla a jsem příjemně překvapená - nic se nezměnilo! Ta vůně je pěkná potvora - nevtírá se, ale připomene se každou chvilku příjemným závanem…a do večera mě přesvědčila, abych ji přibalila k výslužce od rodičů.
Tak nevím, jestli je to sentiment? Nebo stará láska nerezaví?
Naprosto souhlasím s recenzí od Širín. Také jsem sama neobjevila žádnou podobnou vůni. Zůstává po ní taková stopa ve stylu Alchimie, ale jsou to jiné tony, srovnávat se to rozhodně nedá, je to jen takové to něco, co neumím popsat.
Každopádně pokud objeví někdo vůni podobnou této „avonovce“, moc prosím o doporučení…:-)

Nahlásit
  • 24.07.12

Nečekejme zázraky… čekejme raději svěží začátek, i když… řekne se „bergamot a mandarinka“, to voní všude stejně, ale… není tomu tak. Tady je bergamot jen velmi krátce a brzy si bere hlavní slovo mandarinka. Jemná, trochu sladká a trochu trpká ovocná vůně.
Následují hutné, květinové tóny… jestli přímo růže, nevím, pravdou je, že se mi trochu vybaví La Môme. Tekutá, tmavá růže. Postupně se přidávají sladce dřevité tóny a pačuli. Vždycky jsem měla pocit, že Surrender jde ke konci do pánských tónů a skutečně je tam stále cítím. Suché, snad až trochu větrové (jako pendrek) tóny. Závěr je sice sladký, ale jaksi „pánsky“ nebo „rezervovaně“. Vidím ženu v temně červeném, kalhotovém kostýmu.

Výdrž vůně je velmi, velmi dobrá. Intenzita ještě lepší. Zajímalo by mě, jestli se podobá nějaké jiné, dostupné vůni. Ženská, svůdná, dřevitá…

Nahlásit

Hodnocení parfému Avon Surrender

Líbí se mi (34) 69%
 
Neutrální (11) 22%
 
Nelíbí se (4) 8%

Reklama


Reklama