Ivoire

Značka:

Balmain

Rok:

2012

Složení (neověřené)

HLAVA: mandarinka, fialkové lístky, galbanum
SRDCE: růže, jasmín, kosatec, ylang-ylang

ZÁKLAD: vetiver, cedr, pačuli, vanilka

  • 26.08.15

Neobyčejně jemná, mýdlově - krémová vůně, která je v recenzích přirovnávána k vůni mýdla Dove. Je decentní, krásně hladká, cítím i zmiňovaný kosatec.
Kolegyně ji trefně přirovnala k vůni kosmetického salónu, kde všechno voní čistotou, krémem a aviváží z nadýchaných ručníků.
Výdrž na pokožce je perfektní, ze šátku ji identifikuji i po několika dnech.
Univerzálně líbivá, naprosto nekonfliktní vůně.

Nahlásit
  • 14.05.13

Nejdřív jsem si myslela, že reklamní obrázek neodpovídá, ale on sedí, vlastně velmi přesně sedí. Toto je vůně mladé dívky, kterou čekají velké události. Šaty na první ples se šijí, kostýmek k maturitě už je vybraný, životopisy budoucím zaměstnavatelům maturantka již odeslala. Je to první vážná vůně pro mladou ženu, ještě nedorostla a ani nemá potřebu být sexy a výrazná, chce dobře zapůsobit a nevadí jí ukázat své mládí. První tóny jsou jako hebké mýdlové bublinky, které se po chvilce fáze, kdy se vůně podobá příjemné aviváži, přenesou dále a vůně mírně sládne. Už to není mýdlová pěna, už je to hladký povrch kluzkého mýdla s květinovou parfemací. Mandarinka s jasmínem špetkou cedru a neplastelínovou vanilkou dělají z této vůně, něžnou neobtěžující a přitom vcelku zajímavou vůni. Změny proti verzi EDT jsou velmi výrazné, ale autorům se podařilo neztratit to nejlepší a vytvořit elegantní a mladistvou vůni bez infantility.

Nahlásit
  • 13.10.12

S původní zeleně chyprovou Ivoire nemá společného pranic - je to čistá, zeleně květinová a maličko nasládlá jemná vůně, jemně avivážová jak čerstvě povlečená postel. Klidná, jemná, neobtěžující - a jako bonus opravdu krásný klasický flakón…

Nahlásit

Hodnocení parfému Balmain Ivoire

Líbí se mi (124) 71%
 
Neutrální (33) 19%
 
Nelíbí se (17) 10%

Reklama


Reklama