Bvlgari Mon Jasmin Noir
 

Mon Jasmin Noir

Značka:

Bvlgari

Rok:

2011

Složení (neověřené)

konvalinka, arabský jasmín, pižmový nugát, dřevo

Kategorie:

květinová

od 26 Kč
od 165 Kč
od 827 Kč
od 1099 Kč
  • 01.05.15

Voči Bvlgari skutočne nemám nič, ale od tejto vône som očakávala viac. Podľa názvu vône by som čakala sladučký jazmín - doplnený bielymi kvetmi. Po nanesení vône som však cítila iba mierny náznak jazmínu a celá vôňa na mňa pôsobila jednoliato, ťažkopádne a silne mi pripomínala plastelínu. Záver vône bol na moje prekvapenie príjemný a jemne nahorkastý s drevitou príchuťou. Nie že by sa mi vyslovene nepáčila, ale chýbala jej plnosť. Preto je moje hodnotenie neutrálne.

Nahlásit
  • 19.11.11

Velmi povedená vůně. Jsem velkou fanynkou Jasmin noir, tak jsem se obávala, jak další verze dopadne. Na nowsmellthis jsem četla velmi odsuzující recenzi, tak jsem byla na tento Mon Jasmin noir velmi zvědavá a připravená na všechno. Překvapila mě, jak je povedená, podmanivá, ale tak akorát, harmonická, záhadná, neprvoplánová.
Jasmin noir byla pro mě vůně na slavnost, do divadla, ale Mon Jasmin noir se hodí i na všední den - tedy né úplně do kanceláře, ale pro zvláštní chvíle, kdy chcete být trochu tajemnou.
Pro mě po dlouhé době podařená vůně, kterou bych chtěla nosit.

Nahlásit
  • 29.07.11

Když jsem jej poprvé očichala tak jsem stále měla pocit, že tohle už jsem někde cítila ale ne a ne si to vybavit, dnes dorazilo celé balení takže při důkladné zkoušce mě napadla ihned podoba s pánských Gucci pour Homme II - modrá kostka, ten se mi strašně líbí, není tedy divu, že se mi líbí i Mon Jasmin Noir, začátek JN je ovšem trošku víc gurmánský, jako by do něj přidali trošku sladké mléčné moučky z Bois Farine od L´artisana.

Nahlásit
  • 05.07.11

Název naprosto oprávněně odkazuje na Jasmin Noir - ovšem nejedná se o žádnou odnož, ale o samostatnou vůni se znatelnou „přidanou hodnotou“. Společným prvkem je jasmín a uhlazené santalové dřevo. „Přidanou hodnotou“ jsou gurmánské tóny jak vystřižené (hlavně na začátku je ta podobnost hodně patrná) z BVL Notte. Zjednodušeně by se dalo říct, že jedním z rodičů je alienovský jasmín a druhým někdo z rodiny BVL Notte.

Nahlásit
  • 06.05.11

Nelíbí se mi tuctový ovocný začátek. Nelíbí se mi, že jsou v této směsici zamíchané konvalinky, které jsou podle mě totálně mimo mísu. Nelíbí se mi výdrž (oproti Jasmin Noir EDP naprosto mizerná - stěží čtyři hodinky). Líbí se mi flakonek, který je přímo rozkošný. Mon Jasmin Noir není žádný převratný objev, je to lehce květinově gurmánská vodička, Jasmin Noir pro holky. Myslím, že jako odnož to není špatné, elegance a provokativnosti Jasmin Noir nedosahuje ani náhodou, ale flakonkem i vyzněním vůně svou roli plní bezezbytku. Nejsem v úžasu, ale příjemná a milá vůně to je. Bude to davovka.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Bvlgari Mon Jasmin Noir

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Bvlgari Mon Jasmin Noir

Líbí se mi (143) 67%
 
Neutrální (56) 26%
 
Nelíbí se (16) 7%

Hodnocení odbornice

  • 30.05.11

Mon Jasmin Noir jsem už zkoušela dvakrát, po první letmé zkoušce mě zaujala, a tak jsem se na ni zaměřila ještě jednou. Jasmin Noir v tmavém flakonu zřejmě hodně z vás zná, soudě podle množství přidělených bodů (kladných i záporných) a podle hustoty jejího výskytu na vašich poličkách. Mon Jasmin Noir také stojí za to znát, i když intenzity...

číst více

Reklama


Reklama