Eternity Summer 2011

Značka:

Calvin Klein

Rok:

2011

Složení (neověřené)

konvalinka, fialka, koriandr, gardénie, jasmín, lotos, pižmo, mimóza, fíkové dřevo

  • 28.04.11

Vůně je to zajímavá, po koupení naslepo jsem se nejdříve proklínala, cože jsem si to zase koupila??? Chtěla jsem jí i prodat, ale potom jsem ji nějak zkoušela a zkoušela a zalíbila se mi, tak ji používám.
Na začátku cítím ty konvalinky, ale celkem decentně, potom i trochu fialky, pak se rozvine něco? asi koriandr a gardénie? a ke konci jsou trochu ty dřívka a fíky? při troše fantazie.
Celkově se mi líbí, jenom ta výdrž nic moc, jsem zvyklá, že klasika Eternity je držák, ale toto tedy ne.

Nahlásit
  • 13.03.11

Jedna z povedenějších limitek Eternity - růžová barva flakónu trochu klame tělem, protože vůně má do typické růžové vodičky vcelku daleko. Je lehká, květinová, malinko nasládlá. Nechybí ani zeleň - ale zeleň ale už nepříliš zelená, spíš v podobně dosychajícího sena. Samozřejmě nechybí hit letošních jarních novinek - konvalinka - ale výjimenčně není vlezlá, ale má podobu konvalinkového pu­dru.

Nahlásit

Hodnocení parfému Calvin Klein Eternity Summer 2011

Líbí se mi (11) 58%
 
Neutrální (8) 42%
 
Nelíbí se (0) 0%

Hodnocení odbornice

  • 29.03.11

Eternity Summer 2011 je, podobně jako její předchůdkyně, spíš květinová než ovocná. Voní po konvalinkách, šeříku a bílých květinách - je jako dělaná na navození jarní nálady. Počítejte ale s tím, že je kapku sterilní a generická. Kdo hledá skutečnou vůni jara či věrné soliflory, musí jinam.

číst více

Reklama


Reklama