Antaeus

Značka:

Chanel

Rok:

1981

Složení (ověřené)

HLAVA: myrta z Estérelu, alpská levandule
SRDCE: šalvěj z Kavkazu
ZÁKLAD: labdanum z Estérelu, indonéská pačuli

Popis parfému:

Přestože ve složení je uvedeno jen pět hlavních složek, ve skutečnosti jich v Antaeu je více než stovka. Antaeus je hrdina z řecké mytologie, symbol mužnosti a síly, která ho však opouštěla, pokud nestál nohama na zemi. Vůně je určená pro podobného muže - silného a rozhodného, který má však i něžnou, jemnou stránku.

od 378 Kč
od 1208 Kč
od 1722 Kč
od 645 Kč
od 1565 Kč
  • 14.01.11

Antaeus - řecký mytologický obr, syn Poseidonův a Gaii (bohyně Země), díky níž mohl lámat muže „vejpůl“.

Né, že by tohle měl Antaeus od Chanelu zrovna zapotřebí, ale vůně je to bezesporu silná, mužná, ovšem ne jako syn oné bohyně „namachrovaná“. …tak to rozhodně NE! To velké svalnaté tělo nedává na odiv všem na potkání. Musíte přijít blíž, dostat se do intimní zóny. Ať už jako potenciální obět na zlomení (to si vyložte klidně dvojsmyslně :) anebo jen prostý kolemjdoucí. No, možná přeci …půjdete-li za ním, při troše štěstí, kousek šlachovitého lýtka a párek pevných půlek možná poodhalí :))). Jedno je ale jasné, Antaeus je výjimečný, odvážný, ba přímo heroický.
Voní urputnou směsí koření, voní temně až magicky.
Voní jako kvetoucí zahrada v noci, jako půda vesnické chalupy plná sušících se bylin, …voní jako překrásně lakovaný starožitný nábytek.

Antaeus je vůně hrdá, tiše šeptající.
Antaeus je vůně tajemná, silně přitahující.

…ano, Antaeus není pro každého.

Nahlásit

Hodnocení parfému Chanel Antaeus

Líbí se mi (38) 84%
 
Neutrální (6) 13%
 
Nelíbí se (1) 2%

Reklama


Reklama