Wish

Značka:

Chopard

Rok:

1997

Složení (ověřené)

HLAVA: hruška, černý rybíz, čínský angrešt, japonské yuzu
SRDCE: květ pačuli, magnólie, jasmín, vonokvětka

ZÁKLAD: kadidlo, vanilka, ambra, karamely, tonka

Parfuméři:

Lorson Nathalie

Kategorie:

orientální, orientální - sladká ambrová

od 14 Kč
od 105 Kč
od 337 Kč
od 453 Kč
od 461 Kč
  • 30.05.17

Tato vůně mi opravdu nesedla. Velmi sladká - a jenom to, nic víc. Flakónek je sice pěkný, ale musela jsem ji poslat dál.

Nahlásit
  • 23.10.14

Krásná vůně v krásném flakonku. Flakonek propracovaný do nejmenšího detailu, víčko dobře sedí a dávkování vůně je přesné s kvalitním rozprašovačem.
Dávkování má optimální.
Vůně začíná ovocem, hrušku moc necítím, spíš yuzu a černý rybíz, ten je dost patrný, leč příjemný. Není sladce lepivý, ani syntetický. Vůně dále pokračuje dominantní magnolií, jasmínem a pačuli. V závěru se vám otevře vanilka, ambra, jemné kadidlo a krásný karamel. Ten tuhle kompozici uzavře a je na kůži velmi příjemný, hřejivý.
Celkově je vůně velmi pěkná, příjemně se rozvine, žádná složka nevystupuje tak, aby obtěžovala.

Nahlásit
  • 26.09.12

Flakonek se mi líbí. Je to přesně tak, přejete li si diamant, dostanete ho a to hned ohromnej vybroušenej šutr, zkrátka splněné přání. Z flakonku to na vás (teda na mě) hned na úvod vychrlí vůni karamelu a medu, která se velice rychle smísí s vůní sladké žluté hrušky, ze které šťáva nekape, ale lepivě se řine po všem co jí přijde do cesty, za tím se kutálí rybíz a celé to zasype pačuli a akátový květ. Do této sladké kombinace se začne jemně přimíchávat vanilka s mléčným, až navoskovělým podtonem a celé to sladké skotačení umírní a zklidní. Kouřové kadidlo a ambra to celé utlumí a sladkou bouři urovná. V té chvíli mi Wish přijde trochu dusivá, ale naštěstí pro mě to nemá takovou sílu jako na začátku. Celkově cítím karamel, med, mléko a pačuli. Je nádherná. S Angelem bych jí nesrovnávala.

Nahlásit
  • 29.04.12

Pořizována opět hlavně kvůli hrušce, ta zde ale narozdíl od Wish Turquoise Diamon není cítit skoro vůbec (nebo alespoň já ji na sobě necítím). Zato vnímám výrazně černý rybíz, jasmín a další květiny, které nerozeznám. Vůně je velmi výrazná a silná, proto pozor na přiměřenou aplikaci! Ambra, vanilka a kadidlo o sobě dávají vědět dost hlasitě a na pěkně dlouhou dobu. Ke sladkému charakteru vůně přispívá v hojné míře také karamel. V zimě umí krásně zahřát.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Chopard Wish

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Chopard Wish

Líbí se mi (216) 63%
 
Neutrální (80) 23%
 
Nelíbí se (48) 14%

Hodnocení odbornice

  • 09.10.07

Čekala jsem průzračnou, zářivou vůni, ale byla jsem trochu zklamaná. Wish není nehezká vůně, není však až tolik zvláštní; je teplý, sladký a spíš těžší, byť s příjemným květinovým náznakem. Souhlasím s popisem, že je trochu mystický. Určitě bych ho nedoporučila dospělé, usedlé ženě, působil by na ní unyle, nudně a otravně. Spíš mladé ženě, na...

číst více

Reklama


Reklama