Comme des Garçons Blue Cedrat
 

Blue Cedrat

Značka:

Comme des Garçons

Rok:

2013

Složení (neověřené)

citron, kovová růže, andělika, chinin

Popis parfému:

Blue Invasion

od 179 Kč
od 1223 Kč
  • 27.03.15

Blue Cedrat má být podle popisu okouzlující unisexová vůně se špetkou koření. Zanechala ve mně příjemný pocit, opravdu je dřevitá a kořeněná, ale nevryla se mi do paměti tím, že by měla být nějak výjimečná. Prostě „dřevitá kořeněná vůně v bleděmodrém po sto padesáté osmé“.
I když je označovaná jako unisex, kombinace cedru, anděliky a jalovce docela přehluší růži, cedr i borůvky, takže bych se u ní klonila spíše k označení „pro pány“.
Vydržela osm hodin pobytu v technickém prostředí, kde je ve vzduchu spousta vůní přehřátého kovu a strojního oleje, aniž by byla vtíravá, proto rozhodně body k dobru. Co se týče chladnosti či teplosti vůně, připadá mi opět neutrální - bude se dát nosit v zimě do svetru i v létě do lehké košile.
Pokud někdo hledá něco neutrálního v dřevité a kořeněné, co spokojeně ustoupí do pozadí, splní svůj účel „pěkně vonět“ a nebude na sebe strhávat pozornost, pak si myslím, že Blue Cedrat by mohla vyhovovat. Já osobně od svých parfémů vyžaduji trochu více osobnosti, proto tohle nebude vůně pro mě.

Nahlásit

Hodnocení parfému Comme des Garçons Blue Cedrat

Líbí se mi (5) 83%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (1) 17%

Reklama


Reklama