L'Impératrice 3

Značka:

Dolce & Gabbana

Rok:

2009

Složení (neověřené)

meloun, kiwi, růžový brambořík, pižmo

Popis parfému:

řada D&G Anthology

  • 02.07.16

Má cítit po melounu, kiwi a bramboříku. Cítím zní leda tak cukrový meloun, možná jablka, ale nejvíc poprvé přezrálý banán. Nechápu. Celou dobu je cítít dost sladké, přezrálé nic víc. Ale jako vůně návyková. Jen nechci, aby si lidi mysleli, že jím banány horem dolem. 2 za výdrž.

Nahlásit
  • 15.04.16

Od Císařovny bych čekala více než pouhý „koš zelených jablek“. Jablka od prvního přičichnutí až po finální vyčpění. Navíc k mému údivu, ve složení žádná jablka nejsou. Pro mě jednostranný „zelený“ parfém. Už název Císařovna si zaslouží daleko více. Tyto smutné jablíčka bych pojmenovala Velekněžna 2, jestliže bychom šli ruku v ruce s tarotovou sadou karet.

Nahlásit
  • 05.03.12

Úplně se v ní vidím v létě u vody.

Nahlásit
  • 11.01.12

L´Impératrice jsem si představovala jako vznešenou panovnici z daleké země, kde rostou vodní melouny a kiwi. Ale ona je to jen přestrojená Majda od nás z vesnice.
Vůbec tam necítím meloun(testovala jsem spolu se sestrou a ta ho tam našla, ale cukrový, ne vodní). Já tam nejvíce cítím hrušky a růžový brambořík. Myslím, že obdobnou vůni člověk najde v každé drogérii a cena je naprosto přemrštěná. Navíc výdrž je mizerná a po pěti minutách se změní v mýdlovou a slaboučkou vůni.

Nahlásit

Hodnocení parfému Dolce & Gabbana L'Impératrice 3

Líbí se mi (90) 67%
 
Neutrální (30) 22%
 
Nelíbí se (15) 11%

Reklama


Reklama