D&G Feminine

Značka:

Dolce & Gabbana

Rok:

1999

Složení (neověřené)

HLAVA: mandarinka, leknín, mimóza, brambořík
SRDCE: wistérie, lilie, heliotropin
ZÁKLAD: santalové dřevo, kašmírové dřevo, vanilkapižmo

Parfuméři:

Gavarry Max, Lorson Nathalie

Kategorie:

květinová, chyprově dřevitá

  • 22.07.13

Také jsem se do ní zamilovala. Bohužel už není nikde k sehnání. Byla to moje nejmilejší vůně po mnoho let a vůbec mě nenapadá, k čemu by se dala přirovnat. Bylo v ní totiž od všeho trochu. Trošku květin, ale ne moc, trošku zeleně, ale malinko, trocha pudru, ale nedusila, trošku dřeva..... Byla jemňounká, hladivá a zároveň výrazná. A vydržela celý den.

Nahlásit
  • 16.07.12

Do tohoto parfému jsem se zamilovala…bohužel mi bylo dopřáno jen se jednou navonět a když jsem plná odhodlání sedla k netu a pokoušela objednat /i když byl v nabídce/ jaké bylo moje překvapení že již není možno sehnat :(( Vůně úžasná lehká, svěží - a když se usadí - to je během několika minut tak je krásně čistá , jakoby krémová - žádný tón v ní nevadí je jednolitá jakoby slaboučký krém, nebo vyprané prádlo - já ji chci !!!!!!

Nahlásit

Vlastnosti vůně Dolce & Gabbana D&G Feminine

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Dolce & Gabbana D&G Feminine

Líbí se mi (43) 65%
 
Neutrální (16) 24%
 
Nelíbí se (7) 11%

Hodnocení odbornice

  • 24.06.07

Začátek Feminine je zeleně nahořklý, žádné svěže citrusové tóny jsem nezachytila. Je to tmavě zelená, sametově nahořklá zeleň, která mému nosu připomíná vůni lístků afrikánu a kterou jsem zachytila třeba v Pleasures Exotic nebo Noa Perlé. Zeleň pomalu slábne do podtónu a nastupují květiny, kterých je podle složení v srdci opravdu požehnaně - a...

číst více

Reklama


Reklama