The One

Značka:

Dolce & Gabbana

Rok:

2006

Složení (ověřené)

HLAVA: bergamot, mandarinka, liči, broskev
SRDCE: lilie, konvalinkajas­mín

ZÁKLAD: švestka, vetiver, vanilka, ambrapižmo

Kategorie:

květinová, orientální

  • 02.10.11

Přesně tak,nejdříve mě vůně dosti vyděsila,bylo mi z ní zle a dlouho bolela hlava.Odložila jsem jí a po roce zkusila znovu.No už to tak hrozné nebylo a příteli se hrozně líbí.Mě celkem také,vůně je to pěkná,květino­vá,sladší,ale něco v ní je,co asi většina lidí nemůže snést-jakoby pižmo,nebo tak něco.

Nahlásit
  • 18.02.11

Aniž bych to čekala, stala se The One mou oblíbenou a dosti preferovanou vůní. Při první zkoušce mě nezaujala, zdála se mi příliš výrazně květinová, bílá a bolehlavová. Po čase jsem vyzkoušela znovu a byla jsem The One okouzlena.
The One není jednolitá vůně, jak by se mohlo na první dojem zdát. Má svůj vývoj - od lehkých ovocných tónů, přes záplavu bílých květin až po vanilkovo-ambrový základ. A jedno přirovnání, které již zmínily některé „čmuchalky“ přede mnou - aroma medových pláství! Skutečně, je tomu tak.
The One je delikátní, zlatá a elegantní. Použitelná je myslím celoročně a i k běžnému nošení. Ovšem je třeba se jí alespoň trochu přizpůsobit = zralost, přirozený šarm a outfit podtrhující ženskost ( POZOR, ne výstřednost, extravagance, přeplácanost apod. ).
Krásná a návyková vůně! :-)

Nahlásit
  • 30.06.09

Tak jsem taky vyzkousela… nejdriv me to tak vylekalo, ze jsem si rikala.. no jo, další tezka zalezitost, ktera pro mne není. Takova stara velmi hlucna dama. To tak max. na ples v opere :) Ani ne za 2-3 minuty najednou zmizela, necitila jsem vubec nic, jakoby si ta dama od taxiku odbehla zpatky domu pro zapomenute klice nebo pudrenku :) Uz jsem to vzdavala, az najednou se vune uklidnila, rozlezela a cim dele jsem ji mela na kuzi, tim vice mladla, az jsem ji tipovala tak 35 a ani nemusela cekat jen na ples, mohla by jit klidne i do kina :) Nakonec pekna kvetinova a relativne klidna vune.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Dolce & Gabbana The One

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Dolce & Gabbana The One

Líbí se mi (159) 55%
 
Neutrální (73) 25%
 
Nelíbí se (55) 19%

Hodnocení odbornice

  • 01.09.08

The One má jemně zlatavou barvu, zlatý uzávěr - a ve složení lilii, konvalinku a jasmín. Riziko je zde zcela opačné než u Gold: ta vás zcela jistě zaujme, i kdyby tím, že z vás vytáhne oběd, kdežto u The One riskujete jen to, že na ni do druhého dne zapomenete. Statistika v databázi se mírně kloní na negativně-neutrální stranu a těm z vás,...

číst více

Reklama


Reklama