El Nabil Flower of Dubai
 

Flower of Dubai

Značka:

El Nabil

Složení (neověřené)

jasmín, zelené listy

  • 10.09.15

Flower of Dubai je velmi svěží květinová nálož.
V začátku vás ochladí svou jiskřivou, květinovou vláhou, jako když v brzkém ránu procházíte ranní rosou na louce, kde se květy všech možných květin právě probouzejí spolu se slunečními, ještě chladnými paprsky.
Studená krása se pomalu ohřívá, jak slunce stoupá výš k obloze a květy jen lehce sládnou a stále, po celou dobu jejich opojného svádění voní svěže a jiskřivě..
Kdo chce změnu a chce vědět, jak voní orosené čerstvé květy a jejich zelené stonky s trochou mydlinek, tohle je přesně to..

Nahlásit
  • 05.04.12

Květ Dubaje je líbeznost sama. V té líbeznosti je hodně nevinnosti a zároveň roztoužení. Čistota a chlad jasmínu a omamnost ylang-ylangu, možná i dalších větin. Pod tím velmi lehounký nádech ovocné mísy. Není to sladké, ale nesmírně osvěžující a v tom roztoužení prostě neodolatelné. Začátek velmi příjemně do zelena, což začne po pár minutách ustupovat květinám v plné kráse. Postupně sílí tón pomerančových květů, střízlivějších, ale bez trpkosti. Spíš přidávají osvěžující nádech pomerančové dužiny (= ta ovocná mísa).
Výdrž o něco slabší než u jíných El Nabilů, tak kolem čtyř hodin. Zato dokáže provonět celou místnost a nepřekážet.

Nahlásit
  • 06.06.11

Svěží, sytá a krásná vůně, ze které se až točí hlava - jasmín a neroli se navzájem prolínají, postupně získal navrch pomerančový květ. Zkoušena v horku a byla úžasná - dlouhotrvající a intenzívní, ale žádný bolehlav.

Nahlásit

Hodnocení parfému El Nabil Flower of Dubai

Líbí se mi (65) 72%
 
Neutrální (22) 24%
 
Nelíbí se (3) 3%

Reklama


Reklama