Green Tea

Značka:

Elizabeth Arden

Rok:

1999

Složení (ověřené)

HLAVA: kmín, rebarbora, citron, pomerančová kůra, bergamot

SRDCE: chladivá máta, zelený čaj, sladký jasmín, karafiát, čerstvý fenykl, celer
ZÁKLAD: větvičník, pižmoambra

Parfuméři:

Kurkdjian Francis

Kategorie:

citrusově zelená

od 8 Kč
od 69 Kč
od 172 Kč
od 208 Kč
od 231 Kč
od 318 Kč
  • 15.04.16

jemnunká, citrusová vôňa. keďže do práce a z nej cestujem autobusom, pre mňa v lete ideálna, kľudne sa môžem navoňať hoci aj krátko pred nastúpením, nebudem prísediacich obťažovať ťažkým bolehlavom ani keď sedíme vedľa seba :) áno, rýchlo vyprchá, ale kombináciou sprchového gélu, telového mlieka a parfému vônička drží dlhšie.

Nahlásit
  • 29.09.15

Svěží, lehounká vůně, po které nebolí hlava :-) používám občas celoročně, když nechci žádný těžší Dior, Chanel. Navíc se většinou všem líbí, takže je to i dobrý tip na pěkný, levný dárek-vyjde levněji než vůně z Avonu/Oriflamu a přitom známá značka. Mně tedy voní líp než vzpomínaný Healing Garden. Začátek je možná tak jako malinko chemický ale za pár minut se krásně rozvoní :-) Výdrž je malá ale za ty peníze :-D

Nahlásit
  • 01.06.15

Lehká, přitom zajimavá a příjemná vůně do parných dnů. Na jaro a léto značka ideál.
Je o něco méně mátová, než velice podobný parfém od YR. Stala se mou oblíbenou, už jen proto, že ji používá milovaná tchý mě :)

Nahlásit
  • 28.06.13

Elizabeth Arden Green Tea je osvěžující, lehká, nesladká vůně. Díky své jemnosti a nevtíravosti je ideální do horkého počasí. Vůni (hlavně na začátku) dominují citrusy společně s čajovými tóny, v pozadí cítím i trochu máty a nějakého koření (fenyklu). Green Tea voní opravdu jako realistický čaj (jiné čajovky mi připadají spíše jako neurčité, zelené vůně), nejvíc mi připomíná zelený citronový Nestea. Škoda jen, že abych ji na sobě skutečně cítila, musím jí aplikovat velké množství. Výdrž také není valná. Naštěstí se mohu, vzhledem k její ceně, zlít od hlavy k patě několikrát denně téměř bez výčitek.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Elizabeth Arden Green Tea

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Elizabeth Arden Green Tea

Líbí se mi (187) 54%
 
Neutrální (113) 33%
 
Nelíbí se (46) 13%

Reklama


Reklama