Provocative Woman

Značka:

Elizabeth Arden

Rok:

2004

Složení (ověřené)

HLAVA: kdoule, vodní lotos, zázvor

SRDCE: půlnoční orchidej, květ papáje, růžová frézie
ZÁKLAD: bílý písek, červená ambra, dřevo hinoki

  • 19.02.13

Marně tedy pátrám, kde je ta provokativní část, která má lákat muže a zastavovat čas na ulici :)..Provocative Woman je lehounká květinovka, nejvíce cítím lotos a vlezlou frézii jako v Chloé. Já osobně v ní žádné koření necítím, jen květinovou nálož. Příjemná vůně na odpočinek. Pro všechny ženy, které spíše naopak provokovat nechtějí :)

Nahlásit
  • 19.08.12

Lehká a v základě hebká a slaběji kořeněná vůně, což mně překvapilo, jelikož jsem čekala nějakou sexy pecku. Rozhodně není silná, hutná a příliš výrazná. Ze začátku je více znát frézii s orchidejí. Lotos přidal vodní akord a dřevité tóny s kořením celkové oživení a právě to tajemno, které se hodí k černému flakónku i samotnému názvu parfému. Po chvíli se ztrácí ostřejší i mírně drhnoucí tóny a zůstává sladký, hebký, vlahý, lehce kořeněný, měkký základ s vůní květin v pozadí. Decentní a příjemná univerzální vůně. Snad až moc všední a nevýrazná. Ale i takové jsou potřeba a hodí se. Líbila by se mně k elegantnímu kostýmku.

Nahlásit
  • 15.01.09

Začátek je… pěkný :o), nevím, jak to nazvat jinak. Zaujme… Nevím, jak voní kdoule, ale lotos je tam cítit hodně (Drogerie DM dělá voňavé kapesníčky s vůní lotosu – hodně podobné), zázvor je cítit spíše c pozadí. Následuje ovocno-květinové srdce, opět zajímavé a neřvavé, ale přitom výrazné. V závěru cítím jantar a snad i něco dřevitého.
Výsledek je poměrně sexy, nic „fatálního“, ale šmrncovní to podle mě je…
Reklama s Catherine Zeta Jones: http://www.youtube.com/watch?…

Nahlásit

Hodnocení parfému Elizabeth Arden Provocative Woman

Líbí se mi (23) 34%
 
Neutrální (34) 50%
 
Nelíbí se (11) 16%

Reklama


Reklama