S

Značka:

Escada

Rok:

2007

Složení (ověřené)

švestka, černý rybíz, šípková růže, květ mandloně, konvalinka, červený pepř, santalové dřevo, pižmo, lískový oříšek

  • 22.02.12

Rozhodně velmi povedená vůně! Žádná ulepená ovocná sladkost. Na začátku nejvíc cítím švestky a později se rozvoní do květinova - konvalinky s růží a bílé květy, na kterých se vůně příjemně ustálí. Je nevšední a zajímavá. Tato vůně se k moc mladým slečnám nehodí, sluší ženám, které už vědí, co chtějí. Nosila bych ji spíše v chladnějších dnech. Výdrž je parádní, cítíte ji ještě druhý den. Rozhodně další vůně, která snad jednou bude i na mé poličce.

Nahlásit
  • 25.04.10

Od začátku jsem věděla, že tuhle vůni dobře znám - bílé kytky, růže, konvalinky…a bingo…vždyť je to opajcovaná Champs-Elysées!!! Zatímco ta je svěže vesele elegantní, S je nejdřív dost sladká, postupně se rozvine do podoby suchých růžových lístků s jemným chladivým pižmem. V produkci Escady (mám namysli hlavně ty ulepené slaďárny) patří rozhodně k tomu lepšímu. A dobře drží.

Nahlásit

Hodnocení parfému Escada S

Líbí se mi (20) 36%
 
Neutrální (24) 44%
 
Nelíbí se (11) 20%

Hodnocení odbornice

  • 07.11.07

Když jsem vkročila do parfumerie, měla tam tato novinka od Escady vyhrazenou celou polici hned proti dveřím. Holt vánoce se blíží, těmi dveřmi bude záhy vbíhat hodně zoufalých mužů, správný obchodník jim proto postaví dárek pro manželku hned před nos - a nasadí samozřejmě cenu, v případě S a oné nejmenované parfumerie bratru 2090 Kč za 100 ml...

číst více

Reklama


Reklama