Theorema

Značka:

Fendi

Rok:

1998

Složení (neověřené)

HLAVA: muškátový oříšek, pepř, pomeranč, růžové dřevo
SRDCE: růže, ylang-ylang, karafiát, skořice

ZÁKLAD: labdanum, pačuli, santalové dřevo, benzoin

Parfuméři:

Nagel Christine

Kategorie:

orientální, orientální - kořeněná

  • 03.11.13

Originální, velmi zajímavá vůně. na začátku cítím kandovaný pomeranč, jak přiléhavě zmínila Jerry. Ten je ve společnosti „vánočního koření“ (hřebíček, skořice, muškátový oříšek) a k tomu po celou dobu cítím kadidlo. Čokoládu nenacházím. Je to příjemná, lektvarovitě hustá (nelepivá, nepřeslazená však), hladivá opravdu vánoce evokující vůně. Z tohoto důvodu a taky proto, že kadidlo mi voní, ale vůně s ním nosit nemohu, si dovedu představit spíše na spokojené, vyrovnané, pozitivně naladěné dámě ženských tvarů, kterou kromě Theoremy musí zdobit vnitřní úsměv.

Nahlásit
  • 07.02.13

Mně se Theorema předvedla v podobě velmi sladké pomerančové limonády s troškou pepře a bergamotu, která postupně slábne, až po hodině a půl nezůstane vůbec nic.

Nahlásit
  • 20.06.11

Sladce kořeněný kandovaný pomeranč s kousky skořice v hořké čokoládě. Po úplném rozvonění ještě navrch sladké dřevo a špetka labdana. Krásná „vánoční“ teplá vůně.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Fendi Theorema

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Fendi Theorema

Líbí se mi (94) 85%
 
Neutrální (14) 13%
 
Nelíbí se (2) 2%

Hodnocení odbornice

  • 06.05.08

Theorema začíná silným citrusovým závanem, plným bergamotu a citronů. Záhy se k nim přidává suchá sladkost a výsledek nějakou dobu připomíná dobrý sladkohořce ovocný bonbon, nebo hořkou čokoládu s kousky pomerančové kůry. A Theorema jde dál, do čokolády se vmíchává koření - hodně skořice, trochu muškátového oříšku a špetka suše štiplavého...

číst více

Reklama


Reklama