Flora Gracious Tuberose

Značka:

Gucci

Rok:

2012

Složení (neověřené)

HLAVA: citrusové tóny
SRDCE: tuberóza

ZÁKLAD: fialkový list

  • 03.05.17

Z prvého ovoňania sa mi táto vôňa veľmi zapáčila. Samozrejme hneď som si ju po skúšaní aj kúpila. Ale… Asi po druhom- reťom raze mi začala vadiť. Nevyvíjala sa, bola priamočiara a až vražedne konvalinková. Nebol tam ani náznak ničoho iného. Aspoň ja som to tam cítila. Mala som plný nos konvaliniek a miestami aj plný žalúdok. Za tie peniaze určite nestála v tejto cenovej relácii sa nájdu omnoho lepšie, príjemnejšie a zaujímavejšie vône.

Nahlásit
  • 15.03.14

Připomíná mi letní deštík, i když na druhou stranu to není až tak úplně lehká svěženka, její květinovost mě po řádné aplikaci až zaskočila. Pokud bych ji měla k něčemu přirovnat, pak bych řekla, že je to dospělejší verze Daisy bez ovocínka a cukrátek. Je nejkvětinovější a značně osvěžující, téměř nesladká.

Nahlásit

Hodnocení parfému Gucci Flora Gracious Tuberose

Líbí se mi (24) 56%
 
Neutrální (12) 28%
 
Nelíbí se (7) 16%

Hodnocení odbornice

  • 11.06.12

Tak třeba Gracious Tuberose je velmi lehká, květinově zelená vůně, v níž se tuberóza jen tak mihne. Rozhodně to není žádný Fracas, a nečekejte ani opojnou máslovou tuberózu (jako je třeba v Carnal Flower). Gracious Tuberose je taková vodní - zeleň a nějaká ta kytka rostoucí u vody - a opravdu není nijak zvlášt propracovaná. Přitom jsou vůně ze...

číst více

Reklama


Reklama