Ô d'Azur

Značka:

Lancôme

Rok:

2010

Složení (ověřené)

HLAVA: kalábrijský citron, bergamot

SRDCE: pivoňka, turecká růže, červený pepř
ZÁKLAD: dřeva, mošusové semínko, smyslné pižmo

Parfuméři:

Bertier Domitille, Labbé Sophie

  • 03.11.13

Příjemná denní nerušivá vůně. Nijak vlezlá, přeslazená, nosu příjemná. Do kanceláře, školy, na obchodní jednání. Po aplikaci svěží citrusy a moře, nebe, jiskřivost. Později nabere něco lehkosladkého z květin. Decentní. Orosené pivpoňky v chladném ránu. Čistá ale zase ne sterilní. Nic vtíravého jako např. Light Blue. Je po celou dobu velmi příjemná, přirozená, žádný nudný a nepříjemný chemický dojezd. Prostě si tak mile, neagresíně voní. Charakterem spíše chladivá, než hřející. Evokuje mi kostku ledu, nebo krystal.

Nahlásit
  • 07.07.13

Zo začiatku je príjemná citrónová - to sa mi na nej páči, ale postupne prejde do krémovej ruže a pripadá mi nudná a nevýrazná. Je to jemná vôňa pre ženu, ktorá nechce byť nápadná. A to pre mňa nie je, často si ju streknem, aby som cítila sviežosť citróna, takže ju veľmi rýchlo miniem.

Nahlásit

Hodnocení parfému Lancôme Ô d'Azur

Líbí se mi (68) 58%
 
Neutrální (32) 27%
 
Nelíbí se (17) 15%

Hodnocení odbornice

  • 30.10.10

Ô d'Azur je novou variací na Ô Oui! - této bílozelené vůni se podobá rozhodně víc než čtyři desetiletí staré Ô de Lancôme, kterou dneska rozdýchají jen ty nejodvážnější. Ô d'Azur je příjemná ‚krémovka‘ s dobrou výdrží. Zpočátku je citrusově svěží, postupně se rozvoní do květin a nakonec do směsi kulaté růže a krémového pižma. Kromě počátečních...

číst více

Reklama


Reklama