Mistero di Roma Donna

Značka:

Laura Biagiotti

Rok:

2010

Složení (neověřené)

od 29 Kč
od 216 Kč
  • 23.08.12

Osobne by som ju neodporučila kupovať bez ovoňania tým, ktorým sa páči Roma alebo Aqua di Roma. Misterio má velmi podobný začiatok ako Roma, aj som sa musela pozrieť či mam v rukách správnu flaštičku. Najprv sa rozvýja podobne ako Roma, trocha agrapefruitu, anýzu, vanilky, a potom zmizne grapefruit pridaju sa kvetinové tóny a mandle a vanilka a potom zase sladké mandle a znova vanilka. Nie taká zadymena ale taka ostrá vanilka, ktorá sa vám dostane pod kožu Čím ďalej som ju mala na sebe, tým naberala na intenzite a sladkosti. Z trojice rimaniek má najsilnejšiu výdrž. Roma je dáma, Agua di Roma je víla a Misterio di Roma je načančaná provokatérka.

Nahlásit
  • 30.06.11

Podle mě velmi povedená vůně, začátek je hodně svěže grapefruitový ale ne v klasickém slova smyslu jak jej známe u svěžích vůní - spíš je takový hořko-sladký - přece jen jde o orientálně laděnou vůní, posléze přechází vůně do teplé vanilky, je mírně zakouřená, vše uhlazují mandle, velmi zajímavá svěže-jedlá vůně, určitě bude fajn i v létě, výdrž je velmi slušná. Bude se líbit tomu kdo má rád L´instant Magic, Ange ou Démon, Hypnotic Poison…

Nahlásit
  • 09.05.11

Všechny uvedené složky jsou ve vůni dost čitelné, osobně bych tam přidala i něco jako ambru a špetičku kadidla, cítím jemňoulinký závan čehosi podobného.., a nebo ten santal mi tu někdo zapálil.. Tedy začátek je poměrně svěží, grepový, dokonce se mi tam vynořuje i nezralé jablko, ale po krátké chvilce - tak 10-15 minutách - už nastupuje vanilka, anýz a mandle, musím říct, že mi malinko připomněli Hypnotic Poison…jen na moment, ale byl tam, tak divně svěže spitvořený…ehm. Zvláštní vůně, ne nepříjemná, navozuje mi dojem pozdějšího odpoledne z konce května na ještě nerozpálených venkovních zahrádkách restaurací na…no jasně, náměstí sv. Marka v Benátkách! Ano, vůně není dominantní, ale přesto italská.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Laura Biagiotti Mistero di Roma Donna

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Laura Biagiotti Mistero di Roma Donna

Líbí se mi (30) 61%
 
Neutrální (15) 31%
 
Nelíbí se (4) 8%

Reklama


Reklama