Laura Biagiotti Venezia
 

Venezia

Značka:

Laura Biagiotti

Rok:

2011

Složení (neověřené)

HLAVA: švestka
SRDCE: jasmín

ZÁKLAD: vanilka

Kategorie:

květinově ovocná

od 258 Kč
od 299 Kč
od 438 Kč
  • 09.06.14

To je asi poprvé, co cítím všechno, co je uvedeno ve složení. Na začátku opravdu silná a aromatická švestka, po chvíli se uklidní do jemné květinové podoby a nakonec vanilka. Nejhezčí je začátek, ale ten bohužel odezní hodně rychle. Pak už nastává jen fáze sládnutí a bohužel i slábnutí. Edp ještě jakž takž drží, edt zmizí do dvou hodin. Na druhou stranu - cena příznivá, špatná vůně to rozhodně není a flakonek je jednoduše hezký.

Nahlásit
  • 17.02.12

Původní Venezii jsem kdysi nosívala a tahle je jí podobná z 99%.
Vůně je výrazná a sytá, složení přesně napovídá, co čekat - šťavnaté švestky, nálož smyslného jasmínu a hřejivá vanilka. Zajímavý orient velmi připomínající Samsaru. A, s neskutečnou výdrží. Na kůži s přehledem celý den - na oděvu dokud ho nevyperete snad v Savu… Dost sálá do okolí, lidé si jí všímají, takže to s aplikací nepřežeňte.

Nahlásit
  • 04.10.11

Původní Venezii jsem měla a líbila se mi, byla podle mě šmrncovní a tak nějak živočišná, proto jsem se těšila na její obnovení. Nová Venezia je sice jiná ale když už nic tak se alespoň snažili aby „jela“ na podobné vlně, podle mě byla původní Venezia tak nějak ostřejší, tahle nová je až na první závan, kdy opravdu máte pocit, že jste se ocitli v 80. letech, pak už jde do ovocno-vanilkova, spíše mi chvílemi připoměla Cašmir od Chopardu. Složky, které jsou uvedeny ve složení jsou opravdu v této vůni cítit výrazně, jak švestky, tak jasmín a nakonec i vanilka. Vůně je celkem omamná, je každopádně hodně teplá a bude se hodit spíš do chladných dnů. Přemýšlela jsem jestli bych chtěla tuto vůni v původní verzi ještě nosit - nosila jsem jí před skoro 20 lety a někdy si vůní koupím znovu z nostalgie, protože je prostě krásná a evokuje mi určité životní vzpomínky ale nosit už ji nemohu, tahle je však z těch, které jsou sice reformulované, samozřejmě ke škodě původní vůně (jiné reformulace ale ani neexistují tak se s tím budeme muset smířit) ale právě proto tuhle vůni klidně nosit mohu.
Typově podle mě podobné vůně: Chopard Cašmir, La Prairie Life Threads Gold, L. Biagotti Mistero di Roma

Nahlásit

Vlastnosti vůně Laura Biagiotti Venezia

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Laura Biagiotti Venezia

Líbí se mi (109) 61%
 
Neutrální (40) 22%
 
Nelíbí se (29) 16%

Hodnocení odbornice

  • 04.11.11

Nová Venezia způsobila mezi fanynkami této vůně, původně z roku 1992, hotový poprask. Firma se nechala obměkčit nářky zákaznic a vzkřísila oblíbený parfém! Taková vzácnost - kam to napsat. Jenže víte, jak to chodí s reedicemi… Takových parfémů máme na trhu dost: nové verze starých Diorů, nové verze starých Chanelů, nové Opium, cokoli lze...

číst více

Reklama


Reklama