Laura Rose

Značka:

Laura Biagiotti

Rok:

2009

od 507 Kč
od 205 Kč
od 168 Kč
  • 21.01.13

V úvodu svěží nazelenalá růže /trochu mi připomíná Paul Smith Rose/ s citronovou šťávou. Pak už jen růžové plátky zalité horkým čajem a silně oslazené bílým medem (to je to panettone, které má dráždit smysly a chuťové buňky, jak se píše na stránkách Laury Biagiotti?). Vůně už se dál nijak nevyvíjí a v této poloze zůstává až do konce, takže asi tak hodinu a půl.

Hlava: bílý rum, lístky černého rybízu, pomeranč, citron
Srdce: růže, frézie, panettone
Základ: pačuli, mech

Nahlásit
  • 13.01.13

Laura Rose se skutečně podobá vůni Angel Rose T.Muglera. Je ale daleko více svěžejší a lehčí. Spíše bych základ této vůně přirovnala k tomu ve Wish Chopard. Ze začátku je ve vůni dominantní krásné pačuli a něžná růže. Vůně je sladší, plná a hutná. Postupně se přidávají ovocné svěží tóny a vůně frézie. Celkem brzy Laura Rose začíná ztrácet vůni pačuli a nahradí jej vůně pižma. Zůstává slabší vůně zapudrované jemné růžičky. Původní Lauře se ničím nepodobá. Celkově je vůně příjemná, ale mně se líbila jen na samém začátku. Poté se stala nevýraznou a všední vůní. Neurazí, ale ani nenadchne. Výdrž má průměrnou.

Nahlásit
  • 26.07.12

Je to krásná sladší vůně, která se po rozvonění rozloží do pudrového sametu. Toho kdo miluje sladké květinové vůně určitě nezklame. Je to jako dáma která sedí na sametovém divánku ve foyer divadla - má vedle sebe položenou kytici rudých růží a labutěnkou si pudruje nosík. Vůni si představuji na dámě , která ji určitě bude umět nosit. Ale s postupem času - když o tom tak přemýšlím a jak se vůně rozkládá do jemna tak možná i bílé tričko nebo halenka, džíny a tenisky /a la pure style/ by této vuni slušely…

Nahlásit
  • 03.03.12

Dovolim si prudko nesuhlasit s prirovnanim Laury Rosé a Angel Rose! Mala som obe, a najviac sa podobaju nazvom :) Jeda vec je obsah nejakych rovnakych zloziek v kompozicii, druha je ale to, s akou intenzitou sa vo voni ozyvaju… Laura Rosé je v porovnani s Angel Rose neskodna ovocne ruzova voda s trochu vyraznejsim paculi akcentom… Angel Rose, to je predovsetkym typicky muglerovsko/an­gelovsky gurmansko presladeny rukopis, zjemneny citrusmi a ruzou. Len tolko :)

Nahlásit
  • 03.03.12

Hned jak jsem ji prvně ucítila, blesklo mi hlavou, že je to nepodařená dvojnice Angel Garden of Stars Rose. Společného mají mnoho. Za prvé jsou to citrusy uvedené ve složení, které necítím ani v jedné z nich. Pak jsou to dominantní složky - výrazná růže a pačuli. Zatímco u Muglera už mají s pačuli zkušenosti, dokázali vůni mnohem lépe „umíchat“. To se Lauře nepovedlo, pačuli v kombinaci s růží zde nepůsobí harmonicky, spíš se obě dvě složky „třískají“. Navíc je ve vůni ještě přemíra pižma, a tím se pro mě stává nenositelnou. Výdrž je tristní, z ruky mi zmizela prakticky okamžitě.

Nahlásit

Hodnocení parfému Laura Biagiotti Laura Rose

Líbí se mi (74) 53%
 
Neutrální (48) 34%
 
Nelíbí se (18) 13%

Hodnocení odbornice

  • 30.07.09

Zůstáváte i v létě raději u sladších květinovek? Co takhle novou Lauru Rose? Není to nic protivně přeslazeného, ale růže, kolem které se vůně točí, je sladší, teple sametové sorty. Citrusy v hlavě jen rychle pozdraví a pak už se nerušeně rozvíjí plná růžová vůně, zasazená v zemitém pačuliovém základu. V reklamě na Lauru Rose není žádná...

číst více

Reklama


Reklama