• 04.11.15

Tak tuto vůni jsem si opatřila díky recenzím a hlavně jsem chtěla vyzkoušet alespoň jednu vůni od této renomované firmy. Začátek byl trochu rozpačitý, měla jsem dojem, že vůně je spíše unisex, než dámská, ale chyba, asi po 10 min. zmizel ten trochu pánský ton a vůně začala být taková mazlivá, jemně květinová a trochu i vanilková, ale jen okrajově, název znamená déšť, nevím, jak by měl déšť vonět, pro mě je to vůně jemná, která nekřičí do prostoru, pro milovnice těžkých, sladkých vůní to asi nebude to pravé, ořechové, ale kupodivu tato jemnost se vás bude držet vcelku dost dlouho a i okolí jí hodnotí pozitivně. Ideální na denní nošení.

Nahlásit
  • 31.10.12

Zvláštna autisticky kvetinová. Akoby komunikovala smerom dovnútra! Miru má pravdu, je v nej kosatcový kvet, teplý, slnkom rozohriaty, tyčinky žltučké, peľom obťažkané, vyčnieva suchá tráva a rozohriata zem. Dážď? Slnko v každom kúte. Len v ústraní, kam už naozaj nedočiahne, majú kvety vlahé kalichy. Mimóza a suchý vädnúci jazmín. Prach.
La pluie je čakanie na dážď. Trpezlivé a lenivé. Alebo spomienka na dážď, lebo napriek teplu a slnku kvety ešte celkom nezoschli.

Ak už, tak Mallov En passant je daždivá vôňa. Je v nej dažďom zmáčaný orgován. Harrisov Dážď – ak veľmi chceme – je dážď vo vlasoch, ktoré už takmer uschli a cítiť v nich viac seno a vädnúce kvetiny.

Nahlásit

Hodnocení parfému Miller Harris La Pluie

Líbí se mi (24) 73%
 
Neutrální (8) 24%
 
Nelíbí se (1) 3%

Reklama


Reklama