Amber Elixir

Značka:

Oriflame

Rok:

2009

Složení (ověřené)

HLAVA: mandarinka, červené hrozny, černý rybíz

SRDCE: pivoňka, heliotrop, mandle
ZÁKLAD: ambra, pižmo, santalové dřevo

od 585 Kč
  • 29.04.13

Ambra v tinkturovité verzi, která ale vůbec není tekutá ani nemá šanci se někde rozlít, protože je k zemi přišpendlená pořádnou porcí stoprocentně Gallianovského kadidla v přášku. Sladký krystal balzamicky tinkturovité vůně vyschlé na troud. Přijde mi tak trochu unisexová. Zaujala mě, ale téměř jistě bych ji nenosila, zdá se mi taková…svým způsobem těžkopádná, jako slon v porcelánu.

Nahlásit
  • 26.09.12

Tak díky lásce k Amber Elixír píši svoji první recenzi na parfém v životě :-)
Tato vůně mě tak okouzlila, že ji dostanu k Vánocům i s tělovým krémem - je dokonalá na zimu, kdy si ji umím představit nejvíce na večer - a klidně do společnosti, protože se nemůžu zbavit pocitu určitého nádechu luxusu. Ovšem dopřávám si ji zejména na večery doma, a to hned, jak začne být venku na podzim nevlídno. Je to nádherná, hluboká a hřejivá a přesto netěžká vůně, ve které jsou všechny složky jako dokonalý koktejl, nic mě v něm neruší a jen žasnu, který genius přišel na tu kompozici.
Moje 10-ti letá dcera říká, že je ta vůně jako zahrada plná karamelových květin, já si tu symfonii netroufám blíže definovat, ale inspiraci jantarem věřím.
Přeji si jen dvě věci:abych ho cítila ještě déle (ale možná je to moje vina, nemám chodit spát :-) ) a přeji si, aby ho nikdy nepřestali vyrábět - jako už tolik osvědčených věcí, které jsem si oblíbila.

Nahlásit

Hodnocení parfému Oriflame Amber Elixir

Líbí se mi (93) 73%
 
Neutrální (22) 17%
 
Nelíbí se (12) 9%

Reklama


Reklama