More by Demi

Značka:

Oriflame

Rok:

2012

Složení (neověřené)

HLAVA: zelená mandarinka, bílá broskev
SRDCE: tahitský ylang-ylang, arabský jasmín
ZÁKLAD: santalové dřevo, bílé lilie

Parfuméři:

Pellegrin Fabrice

  • 07.09.14

More som už raz testovala a nedopadlo to veľmi dobre. Tak som jej dala čas a dnes som sa opäť pustila do toho. Povedala som si, že jej dám ešte jednu šancu a ako to dopadlo ? Po nanesení som ucítila nádhernú kyticu kvetov, ktorá mi veľmi pripomína hlavu v Petale Noire od Agent Provocateur. Výrazne šla do chyprova a Petale Noir sa mi tiež veľmi páči, kvôli tejto krásnej kyticy chyprových tónov. More sa však začala vyvíjať do sladka. Cítila som akoby jemne nasládlu umelú vanilku a do toho sa primiešal zápach roztopeného vosku z náhrobnej sviečky. Humus a hnus. Rozdýcham to, hovorím si v nádeji, že predsa sa mi to môže zdať, ale intenzita stupňovala a okamžite som bežala do kúpelne vydrhnúť si ju a poriadne umyť mydlom. Na záver som sa snažila prekryť tento strašný náhrobný smrad so sprejom s vôňou ruží a vzorku som vyhodila…veľmi zlý zážitok…

Nahlásit
  • 13.10.12

Odkud tu vůni znám?…Je mi to povědomé.Saba­tini,Campbell?…je to tak 12let,vůni si už moc nepamatuju,ale mám takovej pocit,že tu máme podobu s Exult od N.C.Pamatujete na oranžovou hvězdičku?A cítím vanilku!

Nahlásit
  • 08.10.12

Tak je tu dlouho očekávaná nová vůně firmy Oriflame More by Demi, jejíž tváří je holywoodská hvězda Demi Moore. Vůně se tváří hodně luxusně…na luxusu jí podle mého nosu ubírá laciný začátek, který mi připomíná nějakou drogerkovou vůni z 90. let, může za to asi ylang ylang, který osobně nemusím. Po cca půl hodině se rozvine květinový střed a to převážně jasmín. Celou vůni v mém nosu zachraňuje orientální závěr - rozvoní se santal a to smetanově, cítím i velmi příjemnou vanilku. Demi Moore není tváří vůně náhodou, přesně na takové nositelce si jí dovedu představit - zralé, elegantní a sebevědomé. Není to žádná rozjásaná svěženka pro náctileté. Nositelku vidím v kalhotovém kostýmu, ale i ve večerních šatech…K džínám a tričku si ji nedovedu představit (možná džíny, košile, sako by šlo). Vůně bude myslím příjemná těm, co sedí např. Dune případně Dolce Vita od Diora. Vyzdvihnu flakón, který je opravdu nádherný - metalický, lesklý… nikoliv matný, tak jak vypadá na fotkách. Výdrž je slušná.

Nahlásit

Hodnocení parfému Oriflame More by Demi

Líbí se mi (19) 68%
 
Neutrální (6) 21%
 
Nelíbí se (3) 11%

Reklama


Reklama