Pop Glam Glossy Pink

Značka:

Oriflame

Složení (ověřené)

granátové jablko, jasmín, fuchsie, růže, pižmo, naplavené dřevo, orchidej

  • 25.11.11

Tato vůňka se mi líbila, měla jsem ji létě a hezky nevtíravě sladce voněla:-) pro ty co nemilují vůni sladkého ovoce opravdu nedoporučuji, pokud se vám ale líbí Adidasy nebo sladké Escady bude to to pravé.Jen bych jí vytlkla krátkou výdrž, zase ale při akční ceně- mě tehdy státa kolem 150 kaček, s kratší výdrží třeba počítat.

Nahlásit
  • 15.01.09

granátové jablko, jasmín, fuchsie, růže, pižmo, naplavené dřevo, orchidej,

Sladké, sladké, sladké… lepivé, lepivé, lepivé… Granátové jablko, jako vůně džusu (syntetického) hned uhodí do nosu. Vůně eskaluje do takové míry, že je to jako když míjíte granátové jablko v obchodě, pak si k němu čichnete, pak jej rozkrojíte (po tom, co jej koupíte, či zcizíte :o)) a bohužel mám dojem, že dojde i na hnilobu. Sladkou hnilobu sladkého ovoce.
Když si projdete všechny životní fáze onoho jablka, jako když střihne a vůně skočí k jinému ovoci… žlutý meloun a možná ještě ananas, ovšem z plechovky.
Jasmín se snaží a šolíchá se někde vzadu s růží, ale člověk musí hledat, aby našel. Konec vůně je takové miš maš, že by to klidně mohlo být cokoli… i naplavené dřevo s orchidejí.
Vůně má tedy značné grády, výdrž je silná a dojem z ní může být, zvláště pokud to není váš šálek… ovoce, dost protivný.
Označení „líbivá, růžová voda“ bych nepoužila, protože… kdo by chtěl vonět jako shnilé ovoce, že…

Nahlásit

Hodnocení parfému Oriflame Pop Glam Glossy Pink

Líbí se mi (3) 60%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (2) 40%

Reklama


Reklama